Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
161 556 zł
Umowa zawarta
25 lipca 2023
Okres realizacji
do 31 lipca 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów instalacyjnych dla MPGK sp. z o.o. w Mogilnie

Zamawiający Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. (Mogilno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów instalacyjnych dla MPGK sp. z o.o. w Mogilnie”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA - HAŁAS KRZYSZTOF HAŁAS. Wartość umowy: 161 556 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
161 556 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 lipca 2023

    Termin ofert: 13 lipca 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA - HAŁAS KRZYSZTOF HAŁAS (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 161 556,45 zł (umowę zawarto 25 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340433075

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Witosa 6

1.5.2.)Miejscowość

Mogilno

1.5.3.)Kod pocztowy

88-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

523155917

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

j.wolski@mpgk.mogilno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

mpgk.mogilno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ccd5024-1a51-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Przedsiębiorstwo komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów instalacyjnych dla
MPGK sp. z o.o. w Mogilnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ccd5024-1a51-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00357869

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00289642

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

10/TP/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

161556,45 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów instalacyjnych dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji przy MPGK Sp. z o.o. w Mogilnie.
2. Szczegółowy opis oraz ilości określa Załącznik nr 1a.
3. Materiały instalacyjne muszą posiadać:
a) kartę katalogową producenta,
b) deklaracje zgodności,
c) atest higieniczny PZH.
4. Materiały instalacyjne kołnierzowe muszą być wykonane zgodnie z PN-EN1092-2.
5. Materiały instalacyjne muszą być fabrycznie nowe, w oryginalnym opakowaniu, oznaczone etykietami umożliwiającymi ich identyfikację.
6. Przedmiot zamówienia musi być objęty minimum 12 miesięczną gwarancją jakości, lub w przypadku gwarancji producenta na okres przewidziany w karcie gwarancyjnej. Jeżeli okres gwarancji producenta jest krótszy niż zadeklarowany przez Dostawcę w postepowaniu przetargowym to rolę gwaranta pełni Dostawca.

4.5.3.)Główny kod CPV

44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

161556,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

161556,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

161556,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA - HAŁAS KRZYSZTOF HAŁAS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 410196282

7.3.3)Ulica

ul. Jana Dekana 6F

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.5)Kod pocztowy

64-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

161556,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mogilno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 161 556 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44160000-9 (Rurociągi. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FIRMA - HAŁAS KRZYSZTOF HAŁAS (Leszno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.