Dowóz dzieci do placówek oświatowych na terenie gminy Olszewo- Borki
Zamawiający Gmina Olszewo - Borki (Olszewo-Borki, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz dzieci do placówek oświatowych na terenie gminy Olszewo- Borki”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 875 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=783, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
14 lipca 2022
Termin ofert: 25 lipca 2022 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 sierpnia 2022
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
09 sierpnia 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Olszewo - Borki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 550667965 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | W. Broniewskiego 13 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Olszewo-Borki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 07-415 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL924 - Ostrołęcki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 297613107 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 296432074 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@olszewo-borki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.olszewo-borki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ba4af5e1-0338-11ed-8000-d680d39e541a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00347615 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-08-09 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00254134/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dowóz dzieci do placówek oświatowych na terenie gminy Olszewo- Borki |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi transportowe świadczone codziennie (od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej zgodne z kalendarzem roku szkolnego 2022/2023) polegające na dowożeniu i odwożeniu uczniów na podstawie zakupionych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do jednostek oświatowych na terenie Gminy Olszewo-Borki w roku szkolnym 2022/2023 w okresie od 01 września 2022r. do 30 czerwca 2023r. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-07-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2022-09-01 do 2023-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Eskapada Adam Dębowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7581880235 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Borówkowa 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Białobrzeg Bliższy |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 07-415 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 448427,70 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00285107/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 444197,25 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.