Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 670 270 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2023
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 986 896 zł – 2 670 270 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 34% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa budynku Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie na potrzeby dostosowania do przepisów ppoż. Etap 1

Zamawiający Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa budynku Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie na potrzeby dostosowania do…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „REMBUD” Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 670 270 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Teatr im. Wandy Siemaszkowej w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 31 lipca 2023
Wartość umowy
2 670 270 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „REMBUD” Sp. z o.o. (Strzyżów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 670 269,73 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 986 896,44 zł do 2 670 269,73 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail