Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 369 000 zł
Umowa zawarta
9 maja 2023
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 3 369 000 zł – 3 799 800 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji35%Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PP w Wiślicy – budowa nowej siedziby w systemie tradycyjnym w trybie zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „PP w Wiślicy – budowa nowej siedziby w systemie tradycyjnym w trybie zaprojektuj i wybuduj”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka Grzegorz Leszczyński. Wartość umowy: 3 369 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 10 maja 2023
Wartość umowy
3 369 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka Grzegorz Leszczyński (Połaniec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 369 000,00 zł (umowę zawarto 9 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 3 369 000,00 zł do 3 799 799,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail