Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Patrol Dogmat Spółka Cywilna Martyna Pinszke Robert Krawczyk; Biuro Ochrony Dogmat Sp. z o.o.; D&S Dogmat Sp. z o.o.; Grupa Ochrony Dogmat Sp. z o.o

Wartość umowy
607 483 zł
Umowa zawarta
31 stycznia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 607 483 zł – 614 810 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi ochrony fizycznej osób i mienia dla Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni w okresie od 01.02.2023 r. do 31.01.2024 r.

Zamawiający Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi ochrony fizycznej osób i mienia dla Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni w okresie od…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Dogmat Sp. z o.o. Wartość umowy: 607 483 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Muzeum Marynarki Wojennej w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 13 lutego 2023
Wartość umowy
607 483 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 lutego 2023

    3 oferty1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    25 marca 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Agencja Ochrony Osób i Mienia Dogmat Sp. z o.o. (Warszawa), wspólnie z: Patrol Dogmat Spółka Cywilna Martyna Pinszke Robert Krawczyk; Biuro Ochrony Dogmat Sp. z o.o.; D&S Dogmat Sp. z o.o.; Grupa Ochrony Dogmat Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 607 483,22 zł (umowę zawarto 31 stycznia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 607 483,22 zł do 614 810,08 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220362320

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zawiszy Czarnego 1B

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-374

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@muzeummw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.muzeummw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/muzeummw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi ochrony fizycznej osób i mienia dla Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni w okresie od 01.02.2023 r. do 31.01.2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6174d94-73f4-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00091541

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-02-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00070050/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Usługi ochrony

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00475817/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/05/MMW/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

556000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia są usługi ochrony fizycznej osób i mienia dla Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni w okresie od 01.02.2023 r. do 31.01.2024 r., realizowane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz.U. 1997 nr 114 poz. 740 z późniejszymi zmianami), aktami z nią powiązanymi oraz aktami wykonawczymi.
3.2. Zamówienie obejmuje sprawowanie ochrony budynku i magazynu studyjnego przy ul. Zawiszy Czarnego 1B w Gdyni wraz z terenem przyległym – ekspozycją plenerową broni i uzbrojenia morskiego i innego mienia, poprzez:
a) stałą bezpośrednią ochronę fizyczną osób i mienia,
b) stały dozór sygnałów alarmowych przysyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych Zamawiającego – systemach sygnalizacji włamania i napadu, p/poż., awarii oraz telewizyjnego systemu nadzoru wizyjnego; do zadań Wykonawcy w tym zakresie należy również obsługa stałych urządzeń gaśniczych i wykonywanie wszelkich czynności opisanych w planie ochrony obiektu oraz instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektu,
c) podejmowanie działań przez grupę interwencyjną Wykonawcy, w przypadku bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa mienia i osób.
Grupa interwencyjna zgodnie z Rozporządzeniem MSWiA z 21.10.2011 r. w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych i warunków przechowywania oraz ewidencjowania broni i amunicji: co najmniej dwóch uzbrojonych pracowników ochrony którzy po uzyskaniu za pośrednictwem uzbrojonego stanowiska interwencyjnego informacji z urządzeń lub systemów alarmowych sygnalizujących zagrożenie chronionych osób lub mienia wspólnie realizują zadania ochrony osób lub mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej doraźnej na terenie chronionego obszaru, obiektu lub urządzenia.
Pozostałe informacje zawiera pkt 3 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

607483,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

614810,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

607483,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Agencja Ochrony Osób i Mienia Dogmat Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Patrol Dogmat Spółka Cywilna Martyna Pinszke Robert Krawczyk; Biuro Ochrony Dogmat Sp. z o.o.; D&S Dogmat Sp. z o.o.; Grupa Ochrony Dogmat Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010302597

7.3.3)Ulica

Lindleya 16

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-013

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wsparcie grupy patrolowo-interwencyjnej

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

607483,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 610 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
575 610 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 607 483 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Ochrony Osób i Mienia Dogmat Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.