Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup artykułów biurowych, papieru ksero i do plotera drukującego, pudeł archiwizacyjnych oraz teczek z tektury bezkwasowej, teczek: Akta Pojazdu (...) z podziałem na cztery zadania

Zamawiający Miasto Opole (Opole, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup artykułów biurowych, papieru ksero i do plotera drukującego, pudeł archiwizacyjnych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto OpoleOpole, Opolskieopublikowano 10 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO OPOLE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 53141266800000

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 1A

1.4.2.)Miejscowość

Opole

1.4.3.)Kod pocztowy

45-015

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@um.opole.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.opole.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7d1141a-a5e3-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00019110

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00089752/03

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup artykułów biurowych, papieru ksero i do plotera drukującego, pudeł archiwizacyjnych oraz teczek z tektury bezkwasowej, teczek: Akta Pojazdu (...) z podziałem na cztery zadania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dla Zadania nr 4 – Sukcesywny zakup teczek: Akta Pojazdu oraz Akta Ewidencyjne Kierowcy
Przedmiotem zamówienia jest zakup teczek: Akta Pojazdu oraz Akta Ewidencyjne Kierowcy o parametrach i w szacunkowych ilościach wyszczególnionych w załączniku nr 1 do wzoru umowy, wg wzorów określonych w załącznikach 1A i 1B stanowiących załączniki do SWZ.
Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo opisane we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ
Ilość teczek: Akta Pojazdu oraz Akta Ewidencyjne Kierowcy podana w załączniku nr 1, o którym mowa powyżej stanowi szacunkową ilość potrzebną do wyliczenia ceny oferty.
Minimalna ilość zakupionego asortymentu stanowić będzie 50% ilości szacunkowej zamówienia podstawowego.
W ramach specyfikacji warunków zamówienia (w skrócie SWZ) Zamawiający umieszcza na stronie internetowej https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html w formie pliku do pobrania wzór umowy wraz z załącznikami dla Zadania nr 4 oraz formularz cenowy dla Zadania nr 4.

3.9.)Główny kod CPV

30100000-0 - Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

LANKO Wyrób Pieczątek Poligrafia i Handel Małgorzata Landau

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7541845801

4.3.3.)Ulica

Ozimska

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-057

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

78867,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00139934/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Umowa darowizny przedsiębiorstwa z dnia 26.07.2022 zawarta pomiędzy Małgorzatą Landau i Dagmarą Landau.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Opis zamówienia - bez zmian

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

78803,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Opole prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30100000-0 (Maszyny biurowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.