Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

PSP Nr 10 - zakup wyposażenia meblowego

Zamawiający Miasto Opole (Opole, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „PSP Nr 10 - zakup wyposażenia meblowego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto OpoleOpole, Opolskieopublikowano 27 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO OPOLE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 53141266800000

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 1A

1.4.2.)Miejscowość

Opole

1.4.3.)Kod pocztowy

45-015

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@um.opole.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.opole.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-813df2be-2355-4928-b8e4-289ac51c9454

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411023

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

180600-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

PSP Nr 10 - zakup wyposażenia meblowego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż wyposażenia meblowego należy wykonać do obiektu realizowanego w Opolu przy ulicy Wróblewskiego 7.

3.9.)Główny kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39100000-3 - Meble

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki

39130000-2 - Meble biurowe

39140000-5 - Meble domowe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39160000-1 - Meble szkolne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sigma sp. z o.o

4.3.3.)Ulica

ul. Niemodlińska 87

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-864

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1665016,56 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

353219-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian
1)data zmiany umowy

22.07.2026 r. 2) podstawa prawna uprawniająca do zmiany umowy: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, art. 455 ust. 1 pkt 3 jw., art. 455 ust. 2 jw., § 12 ust. 3 lit. c umowy 3) wprowadzenie zmiany wynika ze spotkania pracowników Zamawiającego oraz wykonawcy robót budowlanych prowadzonej inwestycji rozbudowy budynku szkoły PSP 10 (BIL sp. z o.o.), które odbyło się w dniu 26 czerwca 2026 r. Na spotkaniu wykonawca robót budowlanych wskazał, że w projekcie brak jest 18 szafek pod umywalki nablatowe, które zlokalizowane są w pomieszczeniach szkoły. Celem zapewnienia możliwości montażu umywalek oraz zgodności tych dodatkowych mebli z dostawą całości mebli do szkoły zleca się wykonanie tego zakresu zadania dotychczasowemu dostawcy mebli 4) krótki opis zmiany umowy: - zmiana § 5 ust. 1 umowy - zwiększona zostaje kwota wynagrodzenia z uwagi na zwiększony zakres dostawy o meble wskazane w § 3 aneksu 5) wartość zmiany umowy: - 32 280,12 zł brutto

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie
1)data zmiany umowy

22.07.2026 r. 2) podstawa prawna uprawniająca do zmiany umowy: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, art. 455 ust. 1 pkt 3 jw., art. 455 ust. 2 jw., § 12 ust. 3 lit. c umowy 3) wprowadzenie zmiany wynika ze spotkania pracowników Zamawiającego oraz wykonawcy robót budowlanych prowadzonej inwestycji rozbudowy budynku szkoły PSP 10 (BIL sp. z o.o.), które odbyło się w dniu 26 czerwca 2026 r. Na spotkaniu wykonawca robót budowlanych wskazał, że w projekcie brak jest 18 szafek pod umywalki nablatowe, które zlokalizowane są w pomieszczeniach szkoły. Celem zapewnienia możliwości montażu umywalek oraz zgodności tych dodatkowych mebli z dostawą całości mebli do szkoły zleca się wykonanie tego zakresu zadania dotychczasowemu dostawcy mebli 4) krótki opis zmiany umowy: - zmiana § 5 ust. 1 umowy - zwiększona zostaje kwota wynagrodzenia z uwagi na zwiększony zakres dostawy o meble wskazane w § 3 aneksu 5) wartość zmiany umowy: - 32 280,12 zł brutto

5.4.6.)Wartość zmiany

32280,12

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1697296,68 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39000000-2Meble (włącznie z biurowymi), wypos…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Opole prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39000000-2 (Meble (włącznie z biurowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.