AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Józefinie, gmina Żabia Wola

Zamawiający Gmina Żabia Wola (Żabia Wola, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Józefinie, gmina Żabia Wola”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Żabia WolaŻabia Wola, Mazowieckie (powiat Białobrzeski →)opublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 września 2026, 09:00
8d 15h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Okres gwarancji20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Józefinie obejmująca remont sali sportowej z zapleczem.

  • 2

    TerminTermin realizacji jest określony do 2026-12-18, a oferta jest oceniana według ceny 80 i okresu gwarancji 20.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje roboty budowlane, elektryczne, sanitarne, wykończeniowe, instalację sufitów podwieszanych, okablowanie, roboty rozbiórkowe, wyposażenie oraz prace przy podłogach i tynkach.

  • 4

    WarunkiWykonawca wykazuje środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości 1 000 000,00 zł oraz doświadczenie w co najmniej jednej robocie budowlanej dotyczącej sali gimnastycznej o wartości minimum 1 000 000,00 zł brutto.

  • 5

    WarunkiWymagany jest kierownik budowy z doświadczeniem przy podobnej sali gimnastycznej i kierownik robót instalacyjnych; zamawiający wymaga też zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2026 r. wygrał EVERSPORT Sp. z o.o. przy 2 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŻABIA WOLA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148578

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 3

1.5.2.)Miejscowość

Żabia Wola

1.5.3.)Kod pocztowy

96-321

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

46 8582727

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.zbrzezna@zabiawola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.zabiawola.akcessnet.net/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Józefinie, gmina Żabia Wola

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9bbb07e9-1d1a-4d98-b573-e35677535790

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411746

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zabiawola.ezamawiajacy.pl/pn/ZABIAWOLA/demand/316212/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://zabiawola.ezamawiajacy.pl/pn/ZABIAWOLA/demand/316212/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Opisano w cz. XV SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Opisano w cz. II SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Opisano w cz. II SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZPB.271.2.28.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Józefinie, gmina Żabia Wola
Przedmiotem zamówienia jest remont sali sportowej z zapleczem, w poszczególnych
pomieszczeniach zostaną przeprowadzone prace opisane w SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45000000-7 - Roboty budowlane

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45410000-4 - Tynkowanie

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-18

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

2. Zgodnie z ww. kryteriami każda oferta zostanie oceniona według wzoru:
S = K1 + K2 gdzie:
S – łączna suma punktów przyznana danej ofercie we wszystkich kryteriach,
K1 – ilość punktów przyznanych danej ofercie w kryterium cena,
K2 – ilość punktów przyznanych danej ofercie w kryterium okres gwarancji i rękojmi za wady.
Oferta Wykonawcy może uzyskać maksymalnie 100 pkt.
3. Uzyskana z wyliczenia ilość punktów zostanie ostatecznie ustalona z dokładnością do drugiego miejsca po przecinku z zachowaniem zasady zaokrągleń matematycznych.
4. Oferta niepodlegająca odrzuceniu, która uzyska największą sumę punktów zostanie uznana
za najkorzystniejszą.
5. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta zostanie uznana
za najkorzystniejszą.
6. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści złożonej oferty, w tym zaoferowanej ceny.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

80

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1)sytuacji ekonomicznej lub finansowej

Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że: a) posiada środki finansowe lub posiada zdolność kredytową w wysokości 1 000 000,00 zł. Ocena spełnienia niniejszego warunku nastąpi na podstawie złożonej przez wykonawcę wraz z ofertą informacji z banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającej posiadanie przez wykonawcę środków finansowych lub zdolności kredytowej we wskazanej wysokości, w okresie nie wcześniejszym niż 3 miesiące przez jej złożeniem. 2) zdolności technicznej: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że: a) w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie ukończył co najmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie od podstaw lub przebudowie lub modernizacji sali gimnastycznej będącej obiektem użyteczności publicznej wraz z jej wyposażeniem sportowym o wartości robót minimum 1 000 000,00 zł brutto. Powyższy warunek odnosi się do robót budowlanych, które zostały należycie ukończone i pozytywnie odebrane. 3) zdolności zawodowej: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował: a) minimum jedną osobą, która pełnić będzie funkcję Kierownika budowy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń posiadającą określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 551) i rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2019 r. poz. 831) uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno — budowlanej bez ograniczeń wraz z przynależnością do właściwej Izby Samorządu Zawodowego Inżynierów Budownictwa w rozumieniu ustawy z dnia 15 grudnia 2000 roku o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (tj. Dz.U. z 201.9 r. poz. 1117). Osoba ta musi posiadać doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, obejmujące kierowanie w terminie 5 lat przed terminem składania ofert, co najmniej jedną robotą budowlaną polegającą na budowie od podstaw lub przebudowie lub modernizacji sali gimnastycznej będącej obiektem użyteczności publicznej wraz z jej wyposażeniem sportowym o wartości robót minimum 1 000 000 zł brutto. Powyższy warunek odnosi się do robót budowlanych, które zostały należycie ukończone i pozytywnie odebrane. b) minimum jedną osobą, która pełnić będzie funkcję Kierownika robót o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych posiadającą określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2023 r. poz.682 ze zm.) i rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2019 r. poz. 831) uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń wraz z przynależnością do właściwej Izby Samorządu Zawodowego Inżynierów Budownictwa w rozumieniu ustawy z dnia 15 grudnia 2000 roku o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1117) lub równoważne odpowiadające im uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Osoba ta musi posiadać doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót ww. specjalności, obejmujące kierowanie - w terminie 5 lat przed terminem składania ofert — co najmniej jedną robotą budowlaną polegającą na budowie od podstaw lub przebudowie lub modernizacji sali gimnastycznej będącej obiektem użyteczności publicznej wraz z jej wyposażeniem sportowym o wartości robót minimum 1 000 000 zł brutto. Powyższy warunek odnosi się do robót budowlanych, które zostały należycie ukończone i pozytywnie odebrane. c) minimum jedną osobą, która pełnić będzie funkcję Kierownika robót w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych posiadającą określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 725) i rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2019 r. poz. 831) uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych, i elektroenergetycznych bez ograniczeń, wraz z przynależnością do właściwej Izby Samorządu Zawodowego Inżynierów Budownictwa w rozumieniu ustawy z dnia 15 grudnia 2000 roku o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa (t. j. Dz. U. z 2023 poz. 551) lub równoważne odpowiadające im uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Osoba ta musi posiadać doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót ww. specjalności, obejmujące kierowanie - w okresie ostatnich 5 lat przed terminem składania ofert – co najmniej jedną robotą budowlaną polegającą na budowie od podstaw lub przebudowie lub modernizacji sali gimnastycznej będącej obiektem użyteczności publicznej wraz z jej wyposażeniem sportowym o wartości robót minimum 1 000 000 zł brutto. Powyższy warunek odnosi się do robót budowlanych, które zostały należycie ukończone i pozytywnie odebrane.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1. oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 ze zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 6 do SWZ;
2. aktualny odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem;

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty zostały wykonane — załącznik nr 4 do SWZ;
b) wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami — załącznik nr 5 do SWZ.
Zamawiający wymaga od Wykonawców wskazania w wykazie osób imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób, informacji o uprawnieniach posiadanych przez osoby, zgodnie z Rozporządzeniem lub równoważne wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
W każdym przypadku, gdy wymagane jest posiadanie określonych uprawnień budowlanych, przez osobę wskazaną do pełnienia jakiejkolwiek funkcji wymienionej powyżej, Zamawiający dopuszcza posiadanie przez wskazane osoby; — uprawnień równoważnych względem wymaganych, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub, — uprawnień równoważnych względem wymaganych, uznanych przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 220) lub, — uprawnień równoważnych względem wymaganych, nabytych w innym niż Rzeczpospolita Polska państwie członkowskim Unii Europejskiej, państwie członkowskim Europejskiego Porozumienia o wolnym Handlu (EFTA) — stronie umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej i której na mocy odrębnych przepisów przysługuje prawo do świadczenia usług transgranicznych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
c) informacja z banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającej posiadanie przez wykonawcę środków finansowych lub zdolności kredytowej we wskazanej wysokości 1 000 000 brutto, w okresie nie wcześniejszym niż 3 miesiące przez jej złożeniem.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania
i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone
do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia,
o których mowa w części XII SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia
te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie,
z którego wynika, które roboty/usługi wykonają poszczególni wykonawcy. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 1 do Formularza oferty.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian opisano szczegółowo w zał. nr 8 - wzór umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://zabiawola.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 09:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026wygrał(a): EVERSPORT Sp. z o.o.2,5 mln zł2 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Żabia Wola prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żabia Wola.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.