ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej.

Zamawiający Politechnika Opolska (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej”. Termin składania ofert minął 3 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika OpolskaOpole, Opolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 155 671 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 września 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Jakość-Porty i złącza20%Jakość-Bezpieczeństwo20%Termin realizacji zamówienia40%Jakość-Porty20%Jakość-Certyfikat20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    26 sierpnia 2026

    Termin ofert: 3 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Jakość-Porty i złącza 20%, Jakość-Bezpieczeństwo 20%, Termin realizacji zamówienia 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał COCON Spółka Akcyjna przy 7 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA OPOLSKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001732

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Prószkowska 76

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-758

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.jucha@po.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://po.opole.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb18ce54-df0b-4547-a272-ee880880a6f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00408129

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057886/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.31 Sprzęt komputerowy na potrzeby jednostek PO.

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363680

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Sposób sporządzenia dokumentów
elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w
rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz
wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. 2020 poz. 2452).
Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym komunikacji w postępowaniu, w tym złożeniu przez Wykonawcę oferty oraz
przekazywaniu wszelkiej innej korespondencji, jest Platforma zakupowa dostępna pod adresem https://platformazakupowa.pl.
Korzystanie z Platformy przez Wykonawcę jest bezpłatne. Wymagania techniczne wysyłania i odbierania dokumentów
elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy użyciu Platformy zakupowej
opisane zostały w Instrukcji dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacja RODO - rozdział 2 SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacja RODO - rozdział 2 SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/D/55/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

5

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej z podziałem na: Część 1: Dostawa notebooków- opis techniczny przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.)Nazwa kryterium

Jakość-Porty i złącza

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.)Nazwa kryterium

Jakość-Bezpieczeństwo

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej z podziałem na: Część 2: Dostawa notebooka na potrzeby Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki– opis techniczny przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej z podziałem na:
Część 3:
Dostawa monitorów – opis techniczny przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1c do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej z podziałem na:
Część 4:
Dostawa monitorów na potrzeby Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki – opis techniczny przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1d do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek Politechniki Opolskiej z podziałem na:
SWZ.
Część 5:
Dostawa zestawów komputerowych na potrzeby Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki – opis techniczny przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1e do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.)Nazwa kryterium

Jakość-Porty

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.)Nazwa kryterium

Jakość-Certyfikat

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1) Dla wszystkich części, na które Wykonawca składa ofertę: przedmiotowy środek dowodowy w postaci specyfikacji technicznej oferowanego sprzętu, potwierdzającej spełnianie przez zaoferowany w Formularzu ofertowym sprzęt wszystkich minimalnych wymagań wymienionych w Opisach technicznych przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio załącznik nr 1a dla części 1, załącznik nr 1b dla części 2, załącznik nr 1c dla części 3, załącznik nr 1d dla części 4 oraz załącznik nr 1e dla części 5 do SWZ.
2) Dla części 1 oraz części 5 na które Wykonawca składa ofertę: przedmiotowy środek dowodowy w postaci Certyfikatu ISO 9001, Certyfikatu ISO 14001 oraz Certyfikatu ISO 50001 (lub dokumenty równoważne) dla producenta komputera

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty
1)Dla wszystkich części, na które Wykonawca składa ofertę

specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu, potwierdzająca spełnianie przez zaoferowany w Formularzu ofertowym sprzęt wszystkich minimalnych wymagań wymienionych w Opisach technicznych przedmiotu zamówienia stanowiących odpowiednio załącznik nr 1a dla części 1, załącznik nr 1b dla części 2, załącznik nr 1c dla części 3, załącznik nr 1d dla części 4 oraz załącznik nr 1e dla części 5 do SWZ. 2) Dla części 1 oraz części 5 na które Wykonawca składa ofertę: Certyfikat ISO 9001, Certyfikat ISO 14001 oraz Certyfikat ISO 50001 (lub dokumenty równoważne) dla producenta komputera.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy p.z.p. oraz wskazanym we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 dla części 1, 2, 3, 4 oraz 5 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-03 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1363680

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-03 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

W związku z przyjęciem przez Sejm ustawy dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025r.
poz.514 ze zm.) Zamawiający wyklucza Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności
wskazanych w art. 7 ust. 1 ww. Ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 671 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
69 840 zł426 445 zł
Rozstęp międzykwartylowy
356 605 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
69 840 zł
Mediana
155 671 zł
Górny kwartyl
426 445 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026wygrał(a): COCON Spółka Akcyjna270 tys. zł7 ofertwynik →
  2. 2026wygrał(a): JuTo Krystyna Żurawska40 tys. zł2 ofertywynik →
  3. 2026wygrał(a): Spinel Sp. z o. o.29 tys. zł3 ofertywynik →
  4. 2026zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  5. 2026zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →
  6. 2026wygrał(a): JuTo Krystyna Żurawska6 tys. zł4 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.09.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Politechnika Opolska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.