Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
601 754 zł
Umowa zawarta
8 grudnia 2022
Okres realizacji
od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 601 754 zł – 604 311 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności wynagrodzenia Wykonawcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w Czernicy i Szkoły Podstawowej w Piecach na rok 2023

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach (Gaszowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w Czernicy i…”, wybierając ofertę wykonawcy EUROSPED PALIWA Sp. z o. o. Sp. k. Wartość umowy: 601 754 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w PiecachGaszowice, Śląskieopublikowano 29 grudnia 2022
Wartość umowy
601 754 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROSPED PALIWA Sp. z o. o. Sp. k. (Bytom), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 601 754,13 zł (umowę zawarto 8 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 601 754,13 zł do 604 311,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail