Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w Czernicy i Szkoły Podstawowej w Piecach na rok 2023

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach (Gaszowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w Czernicy i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w PiecachGaszowice, Śląskieopublikowano 25 stycznia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368061373

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rydułtowska 9

1.4.2.)Miejscowość

Gaszowice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-293

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sppiece@gaszowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sppiece.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-71d5e1a0-6100-11ed-abdb-a69c1593877c

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00067892

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00435388/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych dla Szkoły Podstawowej w Czernicy i Szkoły Podstawowej w Piecach na rok 2023

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego w roku 2023 w orientacyjnej ilości 90m3 oraz na potrzeby kotłowni wskazanych w załączniku nr 1 do Umowy.
Zamawiający wymaga, aby dostarczany olej opałowy lekki spełniał warunki jakości zgodne z Rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U. z 2016, poz.2008). Ponadto dostarczany przez Wykonawcę lekki olej opałowy musi być zgodny z normą PN-C-96024:2011

3.9.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-01-01 do 2023-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EUROSPED PALIWA Sp. z o. o. Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262859519

4.3.3.)Ulica

Dworska 6

4.3.4.)Miejscowość

Bytom

4.3.5.)Kod pocztowy

41-902

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

601754,13 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00523536/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

253333,84 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gaszowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.