Wynik częściowy: umowy w 6 z 8 części, 2 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
373 431 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    60 777 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    175 474 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    3920 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    12 988 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    118 593 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    1678 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych

Zamawiający Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 373 431 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość umów
373 431 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 6 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ASCLEPIOS S.A. (części 2, 7); Urtica sp. z o.o. (części 3, 8); FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O. (część 4); Bialmed Sp. z o.o. (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 373 431,48 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295484

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wojska Polskiego 35

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-228

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wzlp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wzlp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wzlp.logintrade.net/zapytania_email,106287,08aa5119003986e63bb7d2ed13b7b1cf.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6802e6b6-5e6d-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00507406

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00018141/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00425907/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.3321.13.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

471510,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

113511,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

58982,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

164961,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

4395,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

11602,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

25876,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

128248,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.5.)Wartość części

1678,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyniku wyjaśnień Oferentów, Zamawiający ustalił, że produkcja leku w pozycji nr 79 o nazwie: Tisercin została zakończona oraz nie ma leku równoważnego. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu w części 1, oświadczyli, że nie są w stanie dostarczyć tego preparatu Zamawiającemu przez cały okres obowiązywania umowy. Zamawiający uznał, że postępowanie jest obarczone wadą, gdyż nie może zawrzeć umowy na wykonanie zamówienia na dostawę niepełnego pakietu.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

112391,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122900,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60777,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61886,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61777,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASCLEPIOS S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481008230

7.3.3)Ulica

Hubska 44

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-502

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60777,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175474,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

175474,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175474,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Urtica sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

Krzemieniecka 120

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175474,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3920,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3920,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3920,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FARMACOL-LOGISTYKA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252409576

7.3.3)Ulica

SZOPIENICKA 77

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-431

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3920,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12988,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12988,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12988,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.3)Ulica

Kazimierzowska 46/48/35

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12988,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118593,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118593,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118593,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASCLEPIOS S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481008230

7.3.3)Ulica

Hubska 44

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-502

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118593,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1678,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1678,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1678,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Urtica sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

ul. Krzemieniecka 120,

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1678,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 313 614 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 363 320 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 313 614 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 373 431 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASCLEPIOS S.A. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.