ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych

Zamawiający Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych”. Termin składania ofert minął 17 listopada 2022, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 listopada 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

8 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Koszt 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295484

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wojska Polskiego 35

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-228

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wzlp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wzlp.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6802e6b6-5e6d-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00425907

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00018141/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa leków i wybranych wyrobów medycznych

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wzlp.logintrade.net/zapytania_email,106287,08aa5119003986e63bb7d2ed13b7b1cf.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://wzlp.logintrade.net/zapytania_email,106287,08aa5119003986e63bb7d2ed13b7b1cf.html

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

opisane w Rozdziale nr IX do SWZ

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://wzlp.logintrade.net/zapytania_email,106287,08aa5119003986e63bb7d2ed13b7b1cf.html

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

opisane w Rozdziale nr XXVI do SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.3321.13.2022

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

8

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale nr VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale nr VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale nr VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale nr VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale nr VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale nr VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe zestawienie asortymentowo-ilościowe znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

opisane w Rozdziale nr VI do SWZ

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena oferty (brutto) 60%
Termin dostaw cząstkowych 40%

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny i kosztu

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.5.)Nazwa kryterium

Koszt

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

opisane w Rozdziale nr XV do SWZ

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Zaświadczenia właściwego naczelnika Urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. W przypadku składania oferty wspólnej w/w dokument składa każdy z Wykonawców.
2) Zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. W przypadku składania oferty wspólnej w/w dokument składa każdy z Wykonawców.5) Oświadczenie wykonawcy, że oferowane towary posiadają świadectwa rejestracji, ważne na czas trwania umowy, oraz o udostępnieniu ich na każde żądanie zamawiającego.
3) Oświadczenie wykonawcy, że posiada:
- zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej (zakres objęty zezwoleniem musi potwierdzać uprawnienia do sprzedaży produktów leczniczych oraz zobowiązanie do przechowywania i transportu produktów leczniczych, objętych postępowaniem przetargowym, z zachowaniem odpowiednich warunków temperatury);
- zezwolenie na prowadzenie obrotu hurtowego środkami odurzającymi lub substancjami psychotropowymi (w przypadku, gdy wykonawca przystępuje z ofertą do pakietu, który zawiera leki należące do powyższych grup)

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, chyba że zamawiający posiada aktualne dokumenty wykonawcy lub może pozyskać je samodzielnie za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, które wskaże wykonawca. W przypadku składania oferty wspólnej w/w dokument składa każdy z wykonawców.2) Aktualną koncesję, zezwolenia, licencję lub dokument potwierdzający, że wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania – dokument musi dotyczyć działalności gospodarczej w zakresie objętym przedmiotem zamówienia.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1)Wykazu oferowanych leków, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. 2) W przypadku Pakietu nr 3, pozycje

232, 233, 234, 235, 245 - Ulotki informacyjnej, opisującej wyrób medyczny, która zawiera co najmniej: producenta, właściwości, skład, sposób użycia. Pozycje: 232: Opatrunek gazowy jałowy nasączony parafiną z dodatkiem 5 mg octanu chlorheksydyny, roz. 10x10 cm. 233: Opatrunek gazowy jałowy nasączony parafiną z dodatkiem 5 mg octanu chlorheksydyny, roz. 15x20 cm. 234: Opatrunek hydrowłóknisty, antybiofilmowy, w postaci sterylnego kompresu opatrunkowego z nietkanych włókien karboksy - metylocelulozy, zawierających srebro jonowe, wzmocnione EDTA oraz chlorkiem benzetoniowym. Opatrunek typu: Aquacel Ag Plus Extra. 235: Opatrunek jałowy hydrokoloidowy okluzyjny typu: Granuflex. 245: PASKI TESTOWE DO POMIARU STĘŻENIA GLUKOZY WE KRWI, wraz z bezpłatnym udostępnieniem 25 szt. płynów kontrolnych oraz 25 szt. kompatybilnych glukometrów (parametry pasków: paski nie wymagające kodowania, posiadające kapilarę do zasysania krwi na szczycie paska, enzym zawarty w paskach - oksydaza glukozy (GOD), ważność pasków od otwarcia opakowania - 6 miesięcy); (parametry glukometru: minimalna wielkość kropli krwi: 0,5 - 0,7 mcl; czas pomiaru: 5-7 sec.; brak konieczności kalibracji, automatyczny wyrzut paska, zakres pomiaru od 20 do 600 mg/dl). Wymagane posiadanie i spełnianie normy EN ISO 15197:2015 dla proponowanych pasków, glukometrów i płynów kontrolnych.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

2. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane świadczenia spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. Zamawiający nie będzie honorował oświadczenia Oferenta lub informacji ze strony internetowej Oferenta.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

opisane w SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

opisane w par. 7 Wzoru umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-11-17 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://wzlp.logintrade.net/zapytania_email,106287,08aa5119003986e63bb7d2ed13b7b1cf.html

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-11-17 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2022-12-16

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji
Sekcja 9

Pozostałe informacje

Z postępowania o udzielenie zamówienia, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 Pzp wyklucza się Wykonawcę, o której mowa 2) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Termin realizacji zamówienia: terminie 12 miesięcy nie wcześniej niż od dnia 01.01.2023 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 262 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
460 589 zł9 829 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 369 329 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
460 589 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 829 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.11.2022, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.