Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
460 239 zł
Umowa zawarta
26 października 2022
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 460 239 zł – 714 713 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa nowych zabudów meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako wyposażenie do zmodernizowanych sal chorych w IFPS

Zamawiający Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa nowych zabudów meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako…”, wybierając ofertę wykonawcy ASG Wioletta Wojdyła. Cena wybranej oferty: 460 239 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Instytut Fizjologii i Patologii SłuchuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 listopada 2022
Cena wybranej oferty
460 239 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ASG Wioletta Wojdyła (Stara Wieś), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 460 238,94 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 460 238,94 zł do 714 712,55 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011692096

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

MOCHNACKIEGO 10

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-042

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.koczkodaj@ifps.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.whs.ifps.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.whs.ifps.org.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


INSTYTUT BADAWCZY

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa nowych zabudów meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako wyposażenie do zmodernizowanych sal chorych w IFPS

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8aedc521-0f03-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00430468

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00303816/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IFPS/26/PZP/22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

410000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu po przeprowadzonych pracach modernizacyjnych w ramach projektu pt.
MODERNIZACJA I ADAPTACJA ŚWIATOWEGO CENTRUM SŁUCHU DLA CELÓW REALIZACJI NOWYCH
WIELOSPECJALISTYCZNYCH USŁUG MEDYCZNYCH zleca wykonanie, dostawę wraz z montażem nowych zabudów
meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako wyposażenie do zmodernizowanych sal chorych dla oddziału
Audiologii i Foniatrii – lokalizacja Kajetany ul. Mokra 17

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

460238,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

714712,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

460238,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASG Wioletta Wojdyła

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1180363376

7.3.3)Ulica

Bajkowa 11

7.3.4)Miejscowość

Stara Wieś

7.3.5)Kod pocztowy

05-830

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46023894 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 460 239 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASG Wioletta Wojdyła (Stara Wieś). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.