Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie i dostawa nowych zabudów meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako wyposażenie do zmodernizowanych sal chorych w IFPS

Zamawiający Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie i dostawa nowych zabudów meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut Fizjologii i Patologii SłuchuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 sierpnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 223 180 zł
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SŁUCHU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011692096

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

MOCHNACKIEGO 10

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

02-042

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

m.koczkodaj@ifps.org.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.whs.ifps.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


INSTYTUT BADAWCZY

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8aedc521-0f03-11ed-8000-d680d39e541a

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00336964

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-08-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00430468/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie i dostawa nowych zabudów meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako wyposażenie do zmodernizowanych sal chorych w IFPS

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu po przeprowadzonych pracach modernizacyjnych w ramach projektu pt.
MODERNIZACJA I ADAPTACJA ŚWIATOWEGO CENTRUM SŁUCHU DLA CELÓW REALIZACJI NOWYCH
WIELOSPECJALISTYCZNYCH USŁUG MEDYCZNYCH zleca wykonanie, dostawę wraz z montażem nowych zabudów
meblowych i wyposażenia meblowego na wymiar jako wyposażenie do zmodernizowanych sal chorych dla oddziału
Audiologii i Foniatrii – lokalizacja Kajetany ul. Mokra 17

3.9.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ASG Wioletta Wojdyła

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1180363376

4.3.3.)Ulica

Bajkowa 11

4.3.4.)Miejscowość

Stara Wieś

4.3.5.)Kod pocztowy

05-830

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

460238,94 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00430468/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

460238,94 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.