Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
17 października 2022
Okres realizacji
do 25 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usunięcie drzew gatunków konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy w Czarnem”.

Zamawiający Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usunięcie drzew gatunków konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy w Czarnem””, wybierając ofertę wykonawcy P.P.H.U. „SOKÓŁ” Wojciech Morawski. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 19 października 2022
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 468 759 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.P.H.U. „SOKÓŁ” Wojciech Morawski (Człuchów), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220700750

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielna

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-748

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@gdansk.rdos.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usunięcie drzew gatunków konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy w Czarnem”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9138f39-3e3e-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00398928

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00029627/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.27 Cisy w Czarnem - usuwanie odrośli drzew i krzewów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00365420/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OI.I.261.1.41.2022.LM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

32520,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Usunięcie drzew gatunków konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy w Czarnem”. Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1 OPZ.
Rezerwat „Cisy w Czarnem” położony jest w powiecie człuchowskim, w gminie Rzeczenica, około 6,2 km na północny-wchód od miejscowości Czarne. Rezerwat zlokalizowany jest na gruntach Skarbu Państwa w zarządzie Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie

4.5.3.)Główny kod CPV

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34344,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41040,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. „SOKÓŁ” Wojciech Morawski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8431546995

7.3.3)Ulica

Sokole 19E

7.3.4)Miejscowość

Człuchów

7.3.5)Kod pocztowy

77-300

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4104000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-11-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77211400-6Usługi wycinania drzew
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
468 759 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 108 zł834 965 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 857 zł
Źródło próbki
CPV 77211400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
220 108 zł
Mediana
468 759 zł
Górny kwartyl
834 965 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77211400-6 (Usługi wycinania drzew). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.H.U. „SOKÓŁ” Wojciech Morawski (Człuchów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.