AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie awaryjnego ujęcia wód podziemnych na działce 17/11 obręb Bolechowo-Osiedle, gmina Czerwonak

Zamawiający Gminne Przedsiębiorstwo Wodociagowe Sp. z o. o. (Koziegłowy, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Wykonanie awaryjnego ujęcia wód podziemnych na działce 17/11 obręb Bolechowo-Osiedle,…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gminne Przedsiębiorstwo Wodociagowe Sp. z o. o.Koziegłowy, Wielkopolskieopublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
21 września 2026, 11:00
14d 23h
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 21 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 11:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie awaryjnego ujęcia wód podziemnych na działce 17/11 obręb Bolechowo-Osiedle, gmina Czerwonak.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail