Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: FCC Śląsk Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum

Wartość umowy
333 720 zł
Umowa zawarta
14 września 2022
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 333 720 zł – 346 896 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i segregowanych z terenu "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach

Zamawiający "poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. (Poddębice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i…”, wybierając ofertę wykonawcy FCC Polska Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum. Wartość umowy: 333 720 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
333 720 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: FCC Polska Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum (Zabrze), wspólnie z: FCC Śląsk Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 333 720,00 zł (umowę zawarto 14 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 333 720,00 zł do 346 896,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101075971

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mickiewicza 16

1.5.2.)Miejscowość

Poddębice

1.5.3.)Kod pocztowy

99-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

438288250

1.5.8.)Numer faksu

438288255

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@nzozopcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nzozpcz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pcz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i segregowanych z terenu "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ece9389b-22d1-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00363186

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00014569/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Odbiór odpadów komunalnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00316562/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PCZ/ZP/3330/9/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

308400,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i segregowanych z terenu „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

333720,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

346896,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

333720,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
FCC Polska Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: FCC Śląsk Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762157648

7.3.3)Ulica

ul. Lecha 10

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-800

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

333720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90511000-2Usługi wywozu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
860 972 zł
Próbka: 59 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
236 827 zł5 566 614 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 329 786 zł
Źródło próbki
CPV 90511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
236 827 zł
Mediana
860 972 zł
Górny kwartyl
5 566 614 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poddębice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 333 720 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FCC Polska Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.