Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i segregowanych z terenu "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach

Zamawiający "poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. (Poddębice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 860 972 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101075971

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mickiewicza 16

1.4.2.)Miejscowość

Poddębice

1.4.3.)Kod pocztowy

99-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

438288250

1.4.8.)Numer faksu

438288255

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@nzozopcz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nzozpcz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ece9389b-22d1-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00542777

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00316562/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i segregowanych z terenu "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru, załadunku i wywóz nieczystości komunalnych stałych niesegregowanych i segregowanych z terenu „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FCC Polska Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

FCC Śląsk Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762157648

4.3.3.)Ulica

ul. Lecha 10

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.5.)Kod pocztowy

41-800

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

333720,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2022/BZP 00363186/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

333525,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90511000-2Usługi wywozu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
860 972 zł
Próbka: 59 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
236 827 zł5 566 614 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 329 786 zł
Źródło próbki
CPV 90511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
236 827 zł
Mediana
860 972 zł
Górny kwartyl
5 566 614 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"poddębickie Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poddębice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.