Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
185 070 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2022
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płaskiej w roku szkolnym 2022/2023

Zamawiający Gmina Płaska (Płaska, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płaskiej w roku szkolnym 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe i Leśne Marek Skowroński. Wartość umowy: 185 070 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PłaskaPłaska, Podlaskie (powiat Augustowski →)opublikowano 25 sierpnia 2022
Wartość umowy
185 070 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 sierpnia 2022

    Termin ofert: 10 sierpnia 2022 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe i Leśne Marek Skowroński (Płaska).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 185 070,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail