Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
684 293 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2022
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 684 293 zł – 723 174 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy gazu propan – butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji magazynowej gazu na potrzeby Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

Zamawiający Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie (Somianka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy gazu propan – butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji…”, wybierając ofertę wykonawcy BETA PRIM Sp. z o. o. Wartość umowy: 684 293 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
684 293 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 czerwca 2022

    Termin ofert: 28 czerwca 2022 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2022

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BETA PRIM Sp. z o. o. (Chełm), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 684 293,28 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 684 293,28 zł do 723 173,58 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail