ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywne dostawy gazu propan – butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji magazynowej gazu na potrzeby Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Popowie

Zamawiający Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Popowie (Somianka, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Sukcesywne dostawy gazu propan – butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji…”. Termin składania ofert minął 28 czerwca 2022, 11:00. Planowany budżet: 521 456 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
521 456 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 czerwca 2022, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas reakcji serwisowej40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 czerwca 2022

    Termin ofert: 28 czerwca 2022 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    05 sierpnia 2022

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas reakcji serwisowej 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywne dostawy gazu propan – butan w fazie ciekłej wraz z użyczeniem instalacji magazynowej gazu na potrzeby Oddziału Zamiejscowego w Kikitach Ośrodka Szkolenia Służby….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 521 456,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail