Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
274 747 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    91 610 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 460 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    82 340 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    42 947 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 930 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Ubiory sportowe - Służba Mundurowa
    Wartość umowy
    7460 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
23 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO

Zamawiający Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem (Kościelisko, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO”, wybierając ofertę wykonawcy REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ. Łączna wartość umów: 274 747 zł. Złożono 23 oferty.

Łączna wartość umów
274 747 zł
Liczba ofert
23 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 6 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ za łącznie 274 747,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 23 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490028289

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strzelców Podhalańskich 4

1.5.2.)Miejscowość

Kościelisko

1.5.3.)Kod pocztowy

34-511

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

woszkzakopane.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.woszkzakopane.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/pn/woszkzakopane

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


JEDNOSTKA WOJSKOWA

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c734e3b0-d03c-11ec-9ed6-82024ae9c4d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00267702

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00131569/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa odzieży sportowej i sprzętu sportowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00151252/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP-WOSzK-ZP.2612.1.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

235203,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – Ubiory sportowe

4.5.3.)Główny kod CPV

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18800000-7 - Obuwie

4.5.5.)Wartość części

100000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Sprzęt sportowy

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

26080,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 – Sprzęt narciarski

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

96880,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 – Sprzęt nurkowy

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

39900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 – Sprzęt SERE

4.5.3.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.5.)Wartość części

18440,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 – Ubiory sportowe - Służba Mundurowa

4.5.3.)Główny kod CPV

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18800000-7 - Obuwie

4.5.5.)Wartość części

8000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91610,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

116190,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91610,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7421048249

7.3.3)Ulica

os. Mazurskie 7/13

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91610,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-21

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34641,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7421048249

7.3.3)Ulica

os. Mazurskie 7/13

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-21

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

82340,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

106110,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82340,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7421048249

7.3.3)Ulica

os. Mazurskie 7/13

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

82340,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-21

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42947,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53402,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42947,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7421048249

7.3.3)Ulica

os. Mazurskie 7/13

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42947,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-21

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21930,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24277,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21930,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7421048249

7.3.3)Ulica

os. Mazurskie 7/13

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21930,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-21

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10340,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7421048249

7.3.3)Ulica

os. Mazurskie 7/13

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-700

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kościelisko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 274 747 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18400000-3 (Odzież specjalna i dodatki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ (Mrągowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.