DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO
Zamawiający Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem (Kościelisko, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=199, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
10 maja 2022
Termin ofert: 20 maja 2022 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 lipca 2022
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 sierpnia 2022
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny w Zakopanem |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 490028289 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Strzelców Podhalańskich 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kościelisko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-511 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL219 - Nowotarski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | woszkzakopane.zamowienia@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.woszkzakopane.wp.mil.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c734e3b0-d03c-11ec-9ed6-82024ae9c4d2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00290399 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-08-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00151252/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOSTAWA ODZIEŻY SPORTOWEJ I SPRZĘTU SPORTOWEGO |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 1 – Ubiory sportowe |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 18800000-7 - Obuwie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 2 – Sprzęt sportowy |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 3 – Sprzęt narciarski |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 4 – Sprzęt nurkowy |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 5 – Sprzęt SERE |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 6 – Ubiory sportowe - Służba Mundurowa |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 18800000-7 - Obuwie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-06-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-07-21 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | REKREACJA I SPORT WOJCIECH RYNKIEWICZ |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7421048249 |
| 4.3.3.) | Ulica | os. Mazurskie 7/13 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Mrągowo |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 11-700 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 91610,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00267702/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-07-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W związku z zaburzeniem łańcucha dostaw spowodowanym pandemią COVID – 19, wydłużeniem się czasu produkcji o kilka miesięcy oraz nieprzewidywalnością dostępności towaru (asortyment oficjalnie możliwy do kupienia na stronie producenta lub dystrybutora w rzeczywistości okazuje się niedostępny), zgodnie z art. 15r ust. 4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r., poz. 1842 ze zm.) oraz zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), Strony wprowadziły zmiany w zakresie terminu realizacji dostawy w umowie nr 29/22/WOSzK z dnia 20.06.2022 r. Strony zgodnie postanowiły, że termin, do którego została zawarta umowa oraz termin realizacji umowy (§ 10 ust. 1 i 2 umowy) w zakresie zadań nr 1-2 i 4-6 zostaje wydłużony do dnia 21.07.2022 r. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Termin, do którego została zawarta umowa oraz termin realizacji umowy (§ 10 ust. 1 i 2 umowy) w zakresie zadań nr 1-2 i 4-6 został wydłużony do dnia 21.07.2022 r. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 274747,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →