Unieważniono 1 części postępowania2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Unieważniona
    Część 2I. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw oraz mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na części; WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ Kod CPV: Część II 24960000-1 (różne pr
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliw, mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na 2 części

Postępowanie „Dostawa paliw, mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z…” zamawiającego Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o. (Kruszwica, Kujawsko-Pomorskie) zostało unieważnione. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 332 560 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 090093448

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Goplańska

1.5.2.)Miejscowość

Kruszwica

1.5.3.)Kod pocztowy

88-150

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

(52) 35 16 476

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pk-kruszwica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.pk-kruszwica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/633210

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z o.o., której właścicielem w 100% jest Gmina Kruszwica

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa paliw, mocznika na potrzeby
Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na 2 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e673b591-f7a5-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00244497

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00014196/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa paliw i olejów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00230901/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.3.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

669696,71 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

0 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw oraz mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na części; WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ Kod CPV

Część I 09134100-8 (olej napędowy); 09132100-4 (benzyna bezołowiowa); 09133000-0 (skroplony gaz ropopochodny LPG); 0910000-0 (paliwa); 2. Zakres dostaw i zasady wykonywania określają: Wzór umowy (Załącznik nr 4a do SWZ) oraz Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)

4.5.5.)Wartość części

662633,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw oraz mocznika na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o. z podziałem na części;
WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ
Kod CPV:
Część II
24960000-1 (różne produkty chemiczne)
2. Zakres dostaw i zasady wykonywania określają: Wzór umowy (Załącznik nr 4b do SWZ) oraz Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

24960000-1 - Różne produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

7063,42 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający dnia 07.07.2022 r. odrzucił ofertę jedynego Wykonawcy na ww. postępowanie tj.: Agronaft s.c. z siedzibą w m. Lidzbark.
Odrzucenia dokonano na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp.
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na mocy art. 255 pkt 2) Ustawy Pzp – wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8760,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134100-8Olej napędowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 560 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
225 883 zł701 422 zł
Rozstęp międzykwartylowy
475 540 zł
Źródło próbki
CPV 09134100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
225 883 zł
Mediana
332 560 zł
Górny kwartyl
701 422 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kruszwica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134100-8 (Olej napędowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.