Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
247 781 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1obejmuje zakup i dostawę komputerów przenośnych w ramach realizacji projektu pn. ”Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR” – 84 szt
    Wartość umowy
    185 356 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu "Cyfrowa gmina", w tym: dysk sieciowy NAS – 1 szt., serwer z systemem operacyjnym – 1 szt., UPS typ A – 1 szt., zestaw komputerowy typ A – 5 szt., urządzenie wielof
    Web-Profit Maciej Kuźlik· Piekary Śląskie
    Wartość umowy
    62 425 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na komputery przenośne40%Okres gwarancji na serwer40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu "Cyfrowa gmina" oraz konkursu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”

Zamawiający Gmina Budry (Budry, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu "Cyfrowa gmina" oraz konkursu Wsparcie…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 247 781 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina BudryBudry, Warmińsko-Mazurskie (powiat Węgorzewski →)opublikowano 29 czerwca 2022
Łączna wartość umów
247 781 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: g.IT Solutions Michał Daszkiewicz (część 1); Web-Profit Maciej Kuźlik (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 247 781,04 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Budry

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671202

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Wojska Polskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Budry

1.5.3.)Kod pocztowy

11-606

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@budry.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bipbudry.warmia.mazury.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://budry.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu "Cyfrowa gmina" oraz konkursu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9a03bec-d736-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00228956

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00020564/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu "Cyfrowa gmina" oraz konkursu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Cyfrowa Gmina” finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU działania 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia dotycząca realizacji projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00167315/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BO.271.4.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

239186,95 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I: obejmuje zakup i dostawę komputerów przenośnych w ramach realizacji projektu pn. ”Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR” – 84 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48620000-0 - Systemy operacyjne

4.5.5.)Wartość części

170731,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu "Cyfrowa gmina", w tym: dysk sieciowy NAS – 1 szt., serwer z systemem operacyjnym – 1 szt., UPS typ A – 1 szt., zestaw komputerowy typ A – 5 szt., urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt., zestaw komputerowy typ B – 3 szt., komputer przenośny – 2 szt., UPS typ B – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

30213000-5 - Komputery osobiste

48620000-0 - Systemy operacyjne

48821000-9 - Serwery sieciowe

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

30231300-0 - Monitory ekranowe

30232000-4 - Sprzęt peryferyjny

4.5.5.)Wartość części

68455,27 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

185356,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

223791,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

185356,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

g.IT Solutions Michał Daszkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752645536

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

185356,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62424,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62424,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

62424,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Web-Profit Maciej Kuźlik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

241354688

7.3.3)Ulica

Spokojna

7.3.4)Miejscowość

Piekary Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-940

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62424,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213000-5Komputery osobiste
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
196 138 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
93 368 zł508 405 zł
Rozstęp międzykwartylowy
415 037 zł
Źródło próbki
CPV 30213000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
93 368 zł
Mediana
196 138 zł
Górny kwartyl
508 405 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Budry prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Budry.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 247 781 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213000-5 (Komputery osobiste). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: g.IT Solutions Michał Daszkiewicz (Kutno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.