Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
272 507 zł
Umowa zawarta
14 czerwca 2022
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 272 507 zł – 392 831 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego w ramach programu Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR

Zamawiający Gmina Brzeżno (Brzeżno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu komputerowego w ramach programu Wsparcie dzieci i wnuków byłych…”, wybierając ofertę wykonawcy g.IT Solutions Michał Daszkiewicz. Wartość umowy: 272 507 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina BrzeżnoBrzeżno, Zachodniopomorskie (powiat Świdwiński →)opublikowano 15 czerwca 2022
Wartość umowy
272 507 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy g.IT Solutions Michał Daszkiewicz (Kutno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 272 506,50 zł (umowę zawarto 14 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 272 506,50 zł do 392 830,84 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Brzeżno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920848

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Brzeżno 50

1.5.2.)Miejscowość

Brzeżno

1.5.3.)Kod pocztowy

78-316

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

94 36 42 740

1.5.8.)Numer faksu

94 36 42 741

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gmina.brzezno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.brzezno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://brzezno.biuletyn.net, https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego w ramach programu Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-585d42ea-d2a0-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00211047

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00008107/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup sprzętu komputerowego dla uczniów z rodzin byłych pracowników PPGR

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, dot. realizacji projektu grantowego: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00158013/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UG.ZP.271.5.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

270325,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego w tym

1) Komputery stacjonarne w ilości 14 szt. o minimalnej specyfikacji: a) Monitor LCD FHD 21 cali b) Klawiatura i myszka c) Jednostka PC: - procesor i3 10 generacji - pamięć ram 8 GB DDR4 - dysk SSD 240 GB - karta graficzna Nvidia GeForce GT 710 - kable zasilające do monitora i komputera - kabel sygnałowy do monitora - system Windows 10 HOMEE 2) Laptopy w ilości 119 szt. o minimalnej specyfikacji: a) Matryca 15,6 cala FHD b) procesor i3 10 generacji c) pamięć ram 8GB RAM d) dysk SSD 240 GB e) System Windows 10 HOME

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

30231300-0 - Monitory ekranowe

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

272506,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

392830,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

272506,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

g.IT Solutions Michał Daszkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

101664880

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka 5e

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

272506,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brzeżno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeżno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 272 507 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: g.IT Solutions Michał Daszkiewicz (Kutno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.