Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
183 060 zł
Umowa zawarta
30 marca 2022
Okres realizacji
do 15 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 183 060 zł – 368 262 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko odpadów o nazwie: „Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)” o kodzie 19 05 03 w ilości do 300 Mg

Zamawiający Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" (Swarzewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko odpadów o nazwie: Kompost nieodpowiadający…”, wybierając ofertę wykonawcy ELWOZ ECO Sp. z o.o. Wartość umowy: 183 060 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"Swarzewo, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 30 marca 2022
Wartość umowy
183 060 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lutego 2022

    Termin ofert: 1 marca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 marca 2022

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELWOZ ECO Sp. z o.o. (Sierakowice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 183 060,00 zł (umowę zawarto 30 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 183 060,00 zł do 368 262,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail