ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko odpadów o nazwie: „Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)” o kodzie 19 05 03 w ilości do 300 Mg

Zamawiający Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" (Swarzewo, Pomorskie) prowadził postępowanie „Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko odpadów o nazwie: Kompost nieodpowiadający…”. Termin składania ofert minął 1 marca 2022, 10:00. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"Swarzewo, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 21 lutego 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
1 marca 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    21 lutego 2022

    Termin ofert: 1 marca 2022 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    30 marca 2022

    5 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Załadunek, wywóz i przekazanie na składowisko odpadów o nazwie: „Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania)” o kodzie 19 05 03 w ilości do 300 Mg.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail