Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Analiza ekspercka: Obsługa prawna na potrzeby Komisji Rewizyjnej.”

Zamawiający Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Analiza ekspercka: Obsługa prawna na potrzeby Komisji Rewizyjnej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Wrocław - Urząd Miejski WrocławiaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 13 stycznia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001094670

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

pl. Nowy Targ

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-141

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp.dz@um.wroc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wroclaw.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-838321cc-8183-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00016709

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-01-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty 130 000 zł (art. 359 pkt 2 ustawy)

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00016166/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Analiza ekspercka:
Obsługa prawna na potrzeby Komisji Rewizyjnej.”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie analiz eksperckich na potrzeby Komisji Rewizyjnej w związku z kontrolami w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych.


Zadanie nr 1
Kontrola obejmować będzie inwestycje i remonty placówek edukacyjnych w roku 2019.

3.9.)Główny kod CPV

79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie analiz eksperckich na potrzeby Komisji Rewizyjnej w związku z kontrolami w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych
Zadanie nr 2
Kontrola procesu utworzenia i funkcjonowania Wydziału Torów i Sieci utworzonego w ramach Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. oraz procesu usuwania zagrożeń dla bezpieczeństwa ruchu.

3.9.)Główny kod CPV

79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-04-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2021-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sieńko

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7133016305

4.3.3.)Ulica

Babin 195

4.3.4.)Miejscowość

Bełżyce

4.3.5.)Kod pocztowy

24-200

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

11000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00046638/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

11000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79111000-5Usługi w zakresie doradztwa prawneg…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79111000-5 (Usługi w zakresie doradztwa prawnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.