Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
349 964 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
98 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 349 964 zł – 434 355 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych z napędem 4x4

Zamawiający Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych z napędem 4x4”, wybierając ofertę wykonawcy Nawrot Sp. z o.o. Wartość umowy: 349 964 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
349 964 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nawrot Sp. z o.o. (Długołęka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 349 963,51 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 349 963,51 zł do 434 355,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 98 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail