Wynik częściowy: umowy w 3 z 5 części, 2 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
89 064 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    42 104 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 407 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    17 553 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 r. na potrzeby Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach

Zamawiający Przedszkole nr 9 "akademia Przedszkolaka" (Tarnowskie Góry, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 r. na potrzeby Przedszkola nr 9 w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 89 064 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
89 064 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 3 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: SEMI Sp. z o.o. (część 1); PW Janczar Pokora S.J. (część 2); ABFROST Sp. z o.o. Hurtownia Mrożonek (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 89 063,96 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSZKOLE NR 9 "AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271509831

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zaciszna 11

1.5.2.)Miejscowość

Tarnowskie Góry

1.5.3.)Kod pocztowy

42-606

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

p9tarngory@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

przedszkolenr9.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 r. na potrzeby Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b30b0b92-20f3-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00333340

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00003328/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 roku na potrzeby Przedszkola nr 9 "Akademia Przedszkolaka" w Tarnowskich Górach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00197189/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOPO.2610.3.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 (pakiet I): Produkty mleczarskie:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

31947,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 (pakiet II): Mięso świeże: wołowe, wieprzowe i cielęce, produkty mięsne, wędliny, drób:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

30067,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 (pakiet III): Warzywa i owoce:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

32751,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 (pakiet IV): Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

11500,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 (pakiet V): Różne produkty spożywcze:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

15332000-4 - Przetworzone owoce i orzechy

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15900000-7 - Napoje, tytoń i produkty podobne

4.5.5.)Wartość części

45076,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 (pakiet VI): Produkty głęboko mrożone i ryby:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

17032,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42103,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42103,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42103,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SEMI Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312296982

7.3.3)Ulica

ul. Moniuszki 13

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42103,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-03 do 2022-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29406,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29406,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29406,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PW Janczar Pokora S.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6311020522

7.3.3)Ulica

ul. Św. Jacka 21

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29406,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-03 do 2022-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Część nr 3 postępowania podlega unieważnieniu na mocy Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, albowiem oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50203,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50203,72 PLN

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Część nr 5 postępowania podlega unieważnieniu na mocy Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, albowiem oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63417,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63417,44 PLN

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17553,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17553,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17553,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ABFROST Sp. z o.o. Hurtownia Mrożonek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8272304155

7.3.3)Ulica

ul. Tuwima 72

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-680

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17553,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-03 do 2022-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03000000-1Produkty rolnictwa, hodowli, rybołó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole nr 9 "akademia Przedszkolaka" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnowskie Góry.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 89 064 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03000000-1 (Produkty rolnictwa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SEMI Sp. z o.o. (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.