Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 r. na potrzeby Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach

Zamawiający Przedszkole nr 9 "akademia Przedszkolaka" (Tarnowskie Góry, Śląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 r. na potrzeby Przedszkola nr 9 w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSZKOLE NR 9 "AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA"

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271509831

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Zaciszna 11

1.4.2.)Miejscowość

Tarnowskie Góry

1.4.3.)Kod pocztowy

42-606

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

p9tarngory@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

przedszkolenr9.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b30b0b92-20f3-11ec-b885-f28f91688073

2.3.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00377963

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2022-10-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00197189/02

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 r. na potrzeby Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 (pakiet II): Mięso świeże: wołowe, wieprzowe i cielęce, produkty mięsne, wędliny, drób:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

3.8.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 (pakiet IV): Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

3.8.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 (pakiet VI): Produkty głęboko mrożone i ryby:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 9 w Tarnowskich Górach w terminie od dnia zawarcia umowy (jednak nie wcześniej niż od dnia 03.01.2022 r.) do 31.12.2022 r.
Wykaz produktów wraz z ich planowanymi ilościami znajduje się w załączniku nr 2a który stanowi plik Excel składający się z odpowiedniej ilości arkuszy, z których każdy stanowi oddzielny pakiet (część zamówienia) – arkusze oznaczone są numerami od nr 2.1 do nr 2.6 adekwatnie do danego pakietu (załączniki nr 2.1 do 2.6 do SWZ).

3.8.)Główny kod CPV

03000000-1 - Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2021-12-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2022-01-03 do 2022-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Cukiernia-Piekarnia Bączkowicz Tadeusz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6260667939

4.3.3.)Ulica

ul. Długa 4

4.3.4.)Miejscowość

Radzionków

4.3.5.)Kod pocztowy

41-922

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

29406,91 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2021/BZP 00267173/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2022-09-01

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

inflacja

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

nieprzewidziane okoliczności

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

13466,80

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03000000-1Produkty rolnictwa, hodowli, rybołó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole nr 9 "akademia Przedszkolaka" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnowskie Góry.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03000000-1 (Produkty rolnictwa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.