Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 509 210 zł
Umowa zawarta
1 grudnia 2021
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 509 210 zł – 1 687 509 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boiska treningowego o wymiarach 115,00 x 69,00 m z trawy naturalnej z rolki wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie nieruchomości przy ul. Grunwaldzkiej 35 w Ustce

Zamawiający Miasto Ustka (Ustka, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boiska treningowego o wymiarach 115,00 x 69,00 m z trawy naturalnej z rolki wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Kacper Sport Invest Leszek Zdybel. Wartość umowy: 1 509 210 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto UstkaUstka, Pomorskie (powiat Słupski →)opublikowano 20 grudnia 2021
Wartość umowy
1 509 210 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kacper Sport Invest Leszek Zdybel (Inowrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 509 210,00 zł (umowę zawarto 1 grudnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 509 210,00 zł do 1 687 509,10 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail