Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 40 części.

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 15 grudnia 2021
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

38 wpisów
  1. Ogłoszenie

    29 września 2021

    Termin ofert: 13 października 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    03 grudnia 2021

    1 oferta17 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    03 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    03 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    07 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    07 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    15 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    15 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowyBieżące

    15 grudnia 2021

  10. Wykonanie umowy

    15 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    15 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    15 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    16 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    16 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    16 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    16 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    16 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    16 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    17 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    20 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    20 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    20 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    22 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    23 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    23 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    05 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    05 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Zmiana umowy

    17 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Zmiana umowy

    17 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    16 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    16 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001896

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Akademicka 13

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-950

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

814456603

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@up.lublin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://up.lublin.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf3c369c-1f7d-11ec-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00317061

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2021-12-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00196260/03

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 40 części.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wytrząsarka typu vortex dla Katedry Oceny Jakości i Przetwórstwa Produktów Zwierzęcych, zgodnie z opisem przedmiotu stanowiącym załącznik nr 32 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

38436000-0 - Wstrząsarki i akcesoria

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

28 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Equimed Hołda Lenk Trembecki Spółka Jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6760012897

4.3.3.)Ulica

ul. Prądnicka 46

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-202

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1389,90 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00297897/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1389,90 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38436000-0Wstrząsarki i akcesoria
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38436000-0 (Wstrząsarki i akcesoria). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.