Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 29 części.

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

25 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001896

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Akademicka 13

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-950

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@up.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://up.lublin.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e189be3a-55ac-4f7b-b394-51e9ab44b253

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414482

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00235922

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu
3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 29 części.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

28 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BIOGENET Sp. z o.o

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5322058924

4.3.4.)Miejscowość

Józefów

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3500,89 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00322782/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3500,89 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38000000-5Sprzęt laboratoryjny, optyczny i pr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
48 137 zł766 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
718 343 zł
Źródło próbki
CPV 38000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
48 137 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
766 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.