Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 40 części.
Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=241, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
38 wpisów- Ogłoszenie
29 września 2021
Termin ofert: 13 października 2021 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
03 grudnia 2021
1 oferta17 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 grudnia 2021
- Wykonanie umowy
03 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
17 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
17 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 lutego 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 lutego 2022
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000001896 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Akademicka 13 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-950 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 814456603 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@up.lublin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://up.lublin.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-bf3c369c-1f7d-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2021/BZP 00298045 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2021-12-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00196260/03 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń laboratoryjnych dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 40 części. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Podręczny, elektroniczny detektor nieszczelności do GC dla Katedry Oceny Jakości i Przetwórstwa Produktów Zwierzęcych, zgodnie z opisem przedmiotu stanowiącym załącznik nr 35 do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-11-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 14 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Anchem Plus Mariusz Malczewski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1180362796 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 56 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 03-982 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 5412,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00297897/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2021-11-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 5412,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.