Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 077 754 zł
Umowa zawarta
27 października 2021
Okres realizacji
od 1 stycznia 2022 do 31 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 077 754 zł – 1 102 208 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie

Zamawiający Zakład Wodociągów i Kanalizacji (Chełmno, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Chełmnie”, wybierając ofertę wykonawcy Orange Energia Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 077 754 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
1 077 754 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 października 2021

    Termin ofert: 14 października 2021 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 października 2021

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Orange Energia Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 077 754,32 zł (umowę zawarto 27 października 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 077 754,32 zł do 1 102 207,70 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail