Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: SIGN SYSTEM SP.Z O.O. – PARTNER KONSORCJUM UL.WŁADYSŁAWA SZAFERA 3/5/7 71-245 SZCZECIN

Cena wybranej oferty
56 218 zł
Umowa zawarta
22 września 2021
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 56 218 zł – 65 876 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie pracowników skierowanych do realizacji przedmiotu zamówienia – ilość pracown40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

USŁUGA OCHRONY OSÓB, OBIEKTÓW I MIENIA SĄDU REJONOWEGO SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE

Zamawiający Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „USŁUGA OCHRONY OSÓB, OBIEKTÓW I MIENIA SĄDU REJONOWEGO SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE”, wybierając ofertę wykonawcy SIGN POLSKA SP.Z O.O. LIDER KONSORCJUM. Cena wybranej oferty: 56 218 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 23 września 2021
Cena wybranej oferty
56 218 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: SIGN POLSKA SP.Z O.O. LIDER KONSORCJUM (SZCZECIN), wspólnie z: SIGN SYSTEM SP.Z O.O. – PARTNER KONSORCJUM UL.WŁADYSŁAWA SZAFERA 3/5/7 71-245 SZCZECIN.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 56 218,38 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 56 218,38 zł do 65 876,43 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320492751

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kaszubska 42

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-227

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szczecin-centrum.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczecin-centrum.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.ms.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA OCHRONY OSÓB, OBIEKTÓW I MIENIA
SĄDU REJONOWEGO SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-956f04f7-d34f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00190793

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00020137/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Ochrona osób, obiektów i mienia Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00090754/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/3/TP/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

417826,04

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę ochrony osób, mienia i obiektów Sądu RejonowegoSzczecin-Centrum w Szczecinie w następujących lokalizacjach: ul. Narutowicza 19, ul. Kr.Korony Polskiej 31 oraz ul. Dubois 23 w Szczecinie.Szczegółowy opis przedmiotu zamówieniastanowi załącznik Nr 9 do SWZ.Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Pzp wymagazatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę w trakcie realizacji zamówienia napodstawie stosunku pracy osoby, które będą wykonywać czynności związane z realizacjązamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określonyw art. 22, paragraf 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 r. poz.1320 z późn. zm.). Dotyczy to czynności wymienionych w Załączniku Nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56218,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65876,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56218,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
SIGN POLSKA SP.Z O.O. LIDER KONSORCJUM

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SIGN SYSTEM SP.Z O.O. – PARTNER KONSORCJUM UL.WŁADYSŁAWA SZAFERA 3/5/7 71-245 SZCZECIN

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132958143

7.3.3)Ulica

UL.WŁADYSŁAWA SZAFERA 3/5/7

7.3.4)Miejscowość

SZCZECIN

7.3.5)Kod pocztowy

71-245

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

674620,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 56 218 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SIGN POLSKA SP.Z O.O. LIDER KONSORCJUM (SZCZECIN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.