Wykonawca

KRAJOVA Szymon Krajewski

Jednoosobowa działalność gospodarcza

SosnowiecŹródło: BZP
NIP6443557590
Rejestr umów: 1 · 1,9 mln zł
Dane rejestrowe

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane · PKD 43.99.Z

Pozostałe PKD: 1623Z, 3100Z, 3311Z, 3312Z, 3320Z, 4100A +41

REGON
387645257
Rok powstania
2020
Status VAT
Czynny
Miejscowość
Sosnowiec

Dane z rejestru REGON (GUS) · adres ukryty (osoba fizyczna)

Alert e-mail

Śledź: KRAJOVA Szymon Krajewski

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
13
Potwierdzona wartość wygranych
10,4 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
870 tys. zł
Umowy w rejestrze CRU
1
1,9 mln zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaw silnej konkurencji

8% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w kraju.

To mniej niż w większości podobnych firm.

Słupki poziome: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 8%, średnia krajowa 36%ta firma8%średnia krajowa36%kraj 36%

udział postępowań z jedną ofertą

Historia wygranych wykonawcy13

Zobacz w wyszukiwarce

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu KRAJOVA Szymon Krajewski

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
1
umów jako wykonawca
1,9 mln zł
0
umów jako zamawiający

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Umowy wygasające

Umowy publiczne dobiegające końca: KRAJOVA Szymon Krajewski

Umowy zawarte po przetargach, w których ta firma została wybrana, wraz z szacowanym końcem realizacji. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji z ogłoszenia o wyniku, aneksy mogą go przesunąć.

6umów kończy się w 12 mies.
2w 6 mies.
57,5 mln złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 09.11.2026

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, KRAJOVA Szymon Krajewski jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 13 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma KRAJOVA Szymon Krajewski wygrała (lub realizowała) co najmniej 13 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Tynkowanie. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 870 031 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów KRAJOVA Szymon Krajewski plasuje się w grupie TOP 10% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 505 aktywnych podmiotów w bazie.
Najwięcej wygranych kontraktów firmy KRAJOVA Szymon Krajewski przypada na Katowice — ok. 77% wszystkich postępowań.
Numer NIP dla KRAJOVA Szymon Krajewski to 6443557590.

Konkurencyjność zamówień: Sosnowiec

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 3,93 firmy, a 37,2% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
49,4C

181. miejsce na 354 powiatów