Przetargi Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Aktualne przetargi z CPV 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.

Strona zbiera przetargi dla CPV 45450000-6. W bazie mamy 15 521 ogłoszeń i około 399 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Mazowieckie. Wśród miast prowadzi Warszawa.

W bazie
15 521
ogłoszeń dla CPV 45450000-6
Nowe / mies.
399
średnia liczba nowych ofert

Przetargów łącznie

1 009 027

W tym miesiącu

2544

W tym tygodniu

3310

Dzisiaj

951

Aktualne przetargi publiczne

15 521 przetargów
Źródło ogłoszenia
Sortowanie

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek: Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

2212 5,3% r/r
nowych postępowań
1,9 mld zł
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
425 tys. zł
mediana planowanego budżetu
~3,5
ofert na postępowanie
24,1% z jedną ofertą

Trend rynku

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

Radar popytu · kupują to regularnie

Kto regularnie kupuje: Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.

  1. Urząd Statystyczny w Warszawie
    WarszawaCPV 4545kupuje co ~11 mcostatnio 28.07.2025
    spodziewane okno: kwi 2026 – wrz 2026
  2. Miasto Stołeczne Warszawa - Straż Miejska m.st. Warszawy
    WarszawaCPV 4545kupuje co ~8 mcostatnio 23.10.2025
    spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
  3. Gmina Śliwice
    ŚliwiceCPV 4545kupuje co ~11 mcostatnio 24.09.2025
    spodziewane okno: cze 2026 – lis 2026
  4. Gmina Starachowice
    StarachowiceCPV 4545kupuje co ~8 mcostatnio 09.12.2025
    spodziewane okno: cze 2026 – paź 2026
  5. Powiat Miechowski
    MiechówCPV 4545kupuje co ~5 mcostatnio 03.03.2026
    spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
  6. Gmina - Miasto Grudziądz
    GrudziądzCPV 4545kupuje co ~12 mcostatnio 23.09.2025
    spodziewane okno: cze 2026 – gru 2026
  7. Miasto Limanowa
    LimanowaCPV 4545kupuje co ~6 mcostatnio 13.02.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – paź 2026
  8. Gmina Karczew
    KarczewCPV 4545kupuje co ~12 mcostatnio 30.09.2025
    spodziewane okno: lip 2026 – sty 2027
  9. Śląski Urząd Wojewódzki
    KatowiceCPV 4545kupuje co ~5 mcostatnio 13.03.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
  10. Gmina Miasta Bochnia
    BochniaCPV 4545kupuje co ~12 mcostatnio 13.10.2025
    spodziewane okno: lip 2026 – sty 2027
  11. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych
    OtwockCPV 4545kupuje co ~5 mcostatnio 20.03.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
  12. Sąd Okręgowy
    TarnobrzegCPV 4545kupuje co ~4 mcostatnio 02.04.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026

Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 320 podmiotów w tym zakresie.

Analiza rynku: Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Pełna kategoria: Przetargi Budowlane 2026
Wszystkich przetargów
15 521
Średnio nowych miesięcznie
399
Średnia z ostatnich miesięcy w tej podkategorii
Aktywne województwa
16
Regiony z ogłoszeniami

O CPV 45450000-6

Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe (CPV 45450000-6). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.

Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Mazowieckie, Łódzkie, Śląskie. Najaktywniejsze miasta to: Warszawa, Poznań, Łódź.