Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: Drogi wojewódzkie nr 407 i 464 – Odbudowa po powodzi – Rozbudowa drogi wojewódzkiej 464 na odcinku od km 1+562,34 do km 1+827,47
Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: Drogi wojewódzkie nr 407 i 464 –…”. Termin składania ofert minął 18 marca 2026, 10:00. Wadium: 460 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
- Wadium
- 460 zł
- Termin składania ofert
- 18 marca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=382, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 lutego 2026
Termin ofert: 18 marca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
13 maja 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 15.06.2026 – 15.08.2027.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: Drogi wojewódzkie nr 407 i 464 – Odbudowa po powodzi – Rozbudowa drogi wojewódzkiej 464 na odcinku od km 1+562,34 do km 1+827,47.
- 4
RyzykoWadium: 460,00 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego |
| Miejscowość | Opole |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla inwestycji: Drogi wojewódzkie nr 407 i 464 – Odbudowa po powodzi – Rozbudowa drogi wojewódzkiej 464 na odcinku od km 1+562,34 do km 1+827,47 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
| Dodatkowe kody CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Oferta musi być zabezpieczona wadium wniesionym przed upływem terminu składania ofert w wysokości 460,00 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-18 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.