Koszenie traw i chwastów z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu wraz z koszeniem powierzchni pod obiektami mostowymi na terenie działania OT w 2026 i 2027 r. – z podziałem na zadania
Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Koszenie traw i chwastów z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd…”. Termin składania ofert minął 26 marca 2026, 10:00. Wadium: 2750 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 2750 zł
- Termin składania ofert
- 26 marca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=166, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
18 lutego 2026
Termin ofert: 26 marca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
10 czerwca 2026
28 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest koszenie traw i chwastów w pasie drogowym dróg wojewódzkich w Opolu oraz pod obiektami mostowymi w latach 2026-2027.
- 2
ZakresKażde zadanie obejmuje trzykrotne koszenie w sezonie (I, II i III koszenie), wraz z uwzględnieniem powierzchni wokół przystanków autobusowych i obiektów mostowych.
- 3
ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące zakresu prac i specyfikacji znajdują się w specyfikacji warunków zamówienia, do której należy się odnieść przygotowując ofertę.
- 4
ZakresZamówienie podzielone jest na 12 zadań (LOT-ów), obejmujących różne obszary działania Oddziałów Terenowych Zarządu Dróg Wojewódzkich.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego |
| Miejscowość | Opole |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Koszenie traw i chwastów z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu wraz z koszeniem powierzchni pod obiektami mostowymi na terenie działania OT w 2026 i 2027 r. – z podziałem na zadania |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Oferta na zadanie nr 12 musi być zabezpieczona wadium wniesionym przed upływem terminu składania ofert w wysokości 2.750,00 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-26 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →