„Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Poręba w 2026r.” Cz.1
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. (Poręba, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „„Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Poręba w 2026r.” Cz.1”, wybierając ofertę wykonawcy Reko Prime Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 76 500 zł.
- Cena wybranej oferty
- 76 500 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1336, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
10 lutego 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Reko Prime Sp. z o.o. (Myszków).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 76 500,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. |
| Miejscowość | Poręba |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Poręba w 2026r.” Cz.1 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Dodatkowe kody CPV | 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 76 500 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.