Sprzęt medyczny jednorazowego użytku do Pracowni Hemodynamiki
Zamawiający Szpital Wojewódzki Im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Sprzęt medyczny jednorazowego użytku do Pracowni Hemodynamiki”. Termin składania ofert minął 19 marca 2025, 11:00.
- Termin składania ofert
- 19 marca 2025, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 590 479 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
12 lutego 2025
Termin ofert: 19 marca 2025 11:00 - Wynik: wybrano wykonawców
19 maja 2025
9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 maja 2025
8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 maja 2025
7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szpital Wojewódzki Im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie |
| Miejscowość | Koszalin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Sprzęt medyczny jednorazowego użytku do Pracowni Hemodynamiki |
| Główny Kod CPV | 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki |
| Część nr LOT-0001 | Część 1 - Cewniki koronarograficzne diagnostyczne dla dostępu udowego i promieniowego |
| Część nr LOT-0002 | Część 2 - Cewniki koronarograficzne diagnostyczne dla dostępu promieniowego i ramiennego |
| Część nr LOT-0003 | Część 3 -Introduktory naczyniowe krótkie |
| Część nr LOT-0004 | Część 4 - Introduktory naczyniowe do tętnicy promieniowej |
| Część nr LOT-0005 | Część 5 - Introduktory naczyniowe do tętnicy promieniowej i ramiennej |
| Część nr LOT-0006 | Część 6 - Prowadniki angiograficzne 0,35” |
| Część nr LOT-0007 | Część 7 - Prowadniki angiograficzne hydrofilne 0,35’’ |
| Część nr LOT-0008 | Część 8 - Cewniki prowadzące do PTCA z dostępu promieniowego i udowego |
| Część nr LOT-0009 | Część 9 - Cewniki prowadzące do PTCA z dostępu udowego |
| Część nr LOT-0010 | Część 10 - Prowadniki angioplastyczne miękkie 0,014’’ |
| Część nr LOT-0011 | Część 11 - Prowadniki angioplastyczne o średnim i dużym stopniu twardości oraz do rekanalizacji 0,014’’ |
| Część nr LOT-0012 | Część 12 - Prowadniki angioplastyczne specjalistyczne 0,014” |
| Część nr LOT-0013 | Część 13 - Prowadniki angioplastyczne do stentowania bezpośredniego 0,014” |
| Część nr LOT-0015 | Część 14 -Cewniki balonowe półpodatne hydrofilne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, ul. Tytusa Chałubińskiego 7, 75 – 581 Koszalin;
2) inspektorem ochrony danych osobowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie jest Pani Anna Kobusińska, adres e-mail: sekretariat@swk.med.pl, telefon: 94 34 88 545;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego p.t.: „Sprzęt medyczny jednorazowego użytku do Pracowni Hemodynamik”;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, przez okres 5 lat kalendarzowych od dnia zakończenia realizacji umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Zamawiający wymaga złożenia, wraz z ofertą, przedmiotowych środków dowodowych – na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub/i opisie kryteriów oceny ofert, takich jak:
1) poświadczony przez Wykonawcę opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2 do SWZ;
2) próbki z aktualnym terminem ważności w celu oceny:
- części nr 1-18, 37-44, 49-50 – po 2 szt.;
- części nr 19-36, 45-48, 51-52, 54 - 55 – po 1 szt.;
UWAGA:
Próbki są wymagane w celu dokonania oceny punktowej w ramach kryteriów pozacenowej oceny ofert. Brak złożenia próbek wraz z ofertą uniemożliwi Zamawiającemu dokonanie wstępnej oceny ofert i spowoduje przyznanie Wykonawcy w ramach tych kryteriów 0 pkt.
3) dokument potwierdzający DAPT 30 - dniowy - dotyczy części nr 24;
4) dokument techniczny producenta potwierdzający parametry oferty – dotyczy wszystkich części;
5) oświadczenie o posiadaniu wszystkich wymaganych (zgodnie z Ustawą o wyrobach medycznych) dokumentów dopuszczających do obrotu i używania na terenie RP (deklaracja zgodności, certyfikat CE oraz zgłoszenie/ powiadomienie/ przeniesienie danych do rejestru wyrobów medycznych) oraz Oświadczenie o niezwłocznym przedłożeniu ww. dokumentów na każde wezwanie Zamawiającego zarówno w trakcie trwania postępowania jak i po jego zakończeniu (dotyczy wyrobów medycznych);
Zamawiający wymaga aby Wykonawca opisał dokumenty oraz próbki (pkt 2 - 5) numerem części.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu, Wykonawca na wezwanie Zamawiającego przedstawi następujące dokumenty:
1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
- sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
2) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp,
e) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
f) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014) w związku z rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).