Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PPHU „TORIS-PAPIER” Arkadiusz Tokarewicz· Koszalinmikrofirma
Wartość umowy
238 912 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 238 912 zł – 342 601 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Materiały biurowe

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Materiały biurowe”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU „TORIS-PAPIER” Arkadiusz Tokarewicz. Wartość umowy: 238 912 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
238 912 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU „TORIS-PAPIER” Arkadiusz Tokarewicz (Koszalin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 238 911,90 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 238 911,90 zł do 342 600,85 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330006292

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tytusa Chałubińskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-581

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

94 34 88 104

1.5.8.)Numer faksu

94 34 88 299

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

magdalena.bullo@swk.med.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.swk.med.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a7f2953-785c-4fe5-9a80-a2f4935f3760

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Materiały biurowe

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6a7f2953-785c-4fe5-9a80-a2f4935f3760

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404970

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00285593/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.11 Materiały biurowe

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00293731

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP.382.069.2026 MB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

210792,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Blok biurowy A4 100 kartek/kratka - 43 szt.
2. Brulion A4 kratka, 160 kartek, twarda oprawa - 14 szt.
3. Brulion A5 kratka, 160 kartek, twarda oprawa - 17 szt.
4. Cienkopis czarny - 340 szt.
5. Cienkopis czerwony - 650 szt.
6. Cienkopis niebieski - 200 szt.
7. Cienkopis zielony - 500 szt.
8. Datownik 8-cyfr - 75 szt.
9. Długopis czarny - 700 szt.
10. Długopis czerwony - 1 000 szt.
11. Długopis niebieski - 3 500 szt.
12. Długopis żelowy automatyczny czarny - 540 szt.
13. Długopis żelowy automatyczny czerwony - 600 szt.
14. Długopis żelowy automatyczny niebieski - 1 500 szt.
15. Długopis żelowy automatyczny zielony - 300 szt.
16. Dziennik podawczy korespondencyjny minimum 100 stron - 6 szt.
17. Dziurkacz na 25-30 kartek - 73 szt.
18. Fastykuła - okładka A4 - 3 100 szt.
19. Folia do bindowania bezbarwna 0,20 mm / 100 szt. - 3 op.
20. Grzbiet do bindowania 10 mm / 100 szt. niebieski - 4 op.
21. Grzbiet do bindowania 12,5 mm / 100 szt. - 3 op.
22. Grzbiet do bindowania 14 mm / 100 szt. - 3 op.
23. Grzbiet do bindowania 25 mm / 100 szt. czarny - 3 op.
24. Gumka do ścierania - 139 szt.
25. Gumka recepturka mix/ opakowanie 1 kg - 17 kg
26. Identyfikator z klipsem - 250 szt.
27. Kalendarz książkowy A5 - 55 szt.
28. Kalendarz na biurko stojący 1 tydzień na stronie - 317 szt.
29. Kalkulator mały - 14 szt.
30. Kalkulator średni - 21 szt.
31. Klej sztyft - 707 szt.
32. Klips 19 mm/ opakowanie 12 szt. - 40 op.
33. Klips 32 mm/ opakowanie 12 szt. - 12 op.
34. Klipsy archiwizacyjne plastik/ opakowanie 50 szt.. - 21 op.
35. Koperta E4 280x400 mm / 250 szt. - 140 kartonów
36. Koperta bąbelkowa 240 x 350 mm „16” - 171 szt.
37. Koperta bąbelkowa 200 x 275 mm „14” - 352 szt.
38. Koperta biała z fałdą A-3 - 200 szt.
39. Koperta biała C6 przekładane co 100 szt. / karton 1000 szt. - 21 kartonów
40. Koperta brąz B5 HK / karton 500 szt. - 70 kartonów
41. Koperta brąz C4 HK / karton 250 szt. - 64 kartony
42. Koperta brąz C5 HK / karton 500 szt. - 40 kartonów
43. Koperta rozszerzana typu L-DS-220 lub równoważna - 138 szt.
44. Koperta na płytę CD - 13 800 szt.
45. Kostka biała klejona 8,5 x 8,5 cm (notes) - 130 szt.
46. Kosz pedałowy metalowy 12 litrów - 36 szt.
47. Kosz pedałowy metalowy 20 litrów - 160 szt.
48. Koszulki A4 / op. 100 szt. - 440 op.
49. Koszulki A5 / op. 100 szt. - 65 op.
50. Linijka 30 cm - 30 szt.
51. Linijka 50 cm - 10 szt.
52. Listwa zasilająca przeciwprzepięciowa/przedłużacz 5G/ 3 m - 40 szt.
53. Listwa zasilająca przeciwprzepięciowa/przedłużacz 5G/ 5 m - 60 szt.
54. Litery, cyfry 2-2,5 cm naklejki A4 - 11 ark.
55. Marker do CD M – 1 mm - 1 300 szt.
56. Marker do CD S - 0,4 mm - 640 szt.
57. Marker olejowy czarny - 276 szt.
58. Marker permanentny czarny okrągły - 1 730 szt.
59. Marker permanentny czarny ścięty - 1 450 szt.
60. Marker suchościeralny do tablic (kpl-4szt.) z gąbką - 17 kpl
61. Mazaki-flamastry – opakowanie 4 kolory - 7 op.
62. Notesy samoprzylepne 75x50 mm - 505 szt.
63. Notesy samoprzylepne 75x75 mm - 229 szt.
64. Nożyczki metalowe 15,5 cm - 182 szt.
65. Numerator automatyczny 8-mio cyfrowy - 14 szt.
66. Ofertówka A4 (koszulka sztywna) "L" - 2 000 szt.
67. Okładki do bindowania, opakowanie 100 szt. - 28 op.
68. Ołówek z gumką w oprawie drewnianej - 331 szt.
69. Papier do faxu 210 mm x 30 m - 10 szt.
70. Papier komputerowy 240x12x3 - 62 kartonów
71. Papier ksero A3 - 48 ryz
72. Papier ksero A4 - 7 000 ryz
73. Papier ksero kolorowy A4 opakowanie 100 szt. - 23 op.
74. Pinezka do tablic korkowych, kolorowe, opakowanie 50 szt. - 15 op.
75. Pinezka, opakowanie 100 szt. - 15 op.
76. Podkładka PCV z klipsem A4 - 83 szt.
77. Podkładka PCV z klipsem A4 i okładką - 26 szt.
78. Poduszka do stempli 70 x 110mm (wewnętrznie) - 8 szt.
79. Przekładki kartonowe 1/3 A4 op. 100 szt. - 11 op.
80. Przybornik na długopisy - 18 szt.
81. Pudełko do archiwizacji Boxy A4 - 105 szt.
82. Rolka offset 57/25 (57mm x 25m) a/10 szt. - 110 op.
83. Rolka termiczna 28/25 (28mm x 25m) a/10 szt. - 28 op.
84. Rolka termiczna 57/30 (57mm x 30m) a/10 szt. - 69 op.
85. Rolka termiczna 57/15 (57mm x 15m) a/10 szt. - 69 op.
86. Rozszywacz - 39 szt.
87. Segregator A4/50 - 200 szt.
88. Segregator A4/75 różne kolory - 460 szt.
89. Segregator A5/40 mm różne kolory - 150 szt.
90. Separatory kartonowe 1/3 A4 opakowanie 100 szt. - 138 op.
91. Skoroszyt oczkowy – pełny, tektura - 179 szt.
92. Skoroszyt plastik twardy A4 - 373 szt.
93. Skoroszyt z zakładką (fałdą wewnętrzną) do historii choroby/ A4 - 70 000 szt.
94. Skoroszyt zawieszkowy plastikowy - 1 060 szt.
95. Skorowidz alfabetyczny A4/192 - 8 szt.
96. Spinacz biurowy 28 mm/ op. 100 szt. - 670 op.
97. Spinacz biurowy 50 mm/ op. 100 szt. - 90 op.
98. Szuflada na biurko A4 - 180 szt.
99. Ściereczki do ekranów LCD/a 100 szt. - 47 op.
100. Tablica korkowa 60 x 40 cm (tolerancja +/- 1 cm) - 12 szt.
101. Tablica korkowa 60 x 50 cm (tolerancja +/- 1 cm) - 10 szt.
102. Tablica korkowa 60 x 80 cm (tolerancja +/- 1 cm) - 6 szt.
103. Taśma barwiąca 13mmx6 m - 3 szt.
104. Taśma do metkownicy 26x12 falista pomarańczowa a/10 szt. - 124 op.
105. Taśma do metkownicy 26x16 prosta a/10 szt. - 207 op.
106. Taśma do metkownicy 26x16 prosta zielona a/10 szt. - 69 op.
107. Taśma klejąca 24 mm x 30 m, bezbarwna - 300 szt.
108. Taśma PVC 48 mm x 50 m brąz, pakowa - 168 szt.
109. Teczka do akt osobowych, sztywna oprawa - 65 szt.
110. Teczka do podpisu A4 - 6 szt.
111. Teczka na gumkę tektura A4 - 700 szt.
112. Teczka wiązana plastikA4 - 190 szt.
113. Teczka wiązana tektura bezkwasowa A4 - 560 szt.
114. Temperówka kostka metal - 54 szt.
115. Tusz do stempli kauczukowych czerwony - 28 szt.
116. Tusz do stempli kauczukowych niebieski - 175 szt.
117. Wąsy do skoroszytu (50 szt./op.) - 300 op.
118. Wkład do długopisu wielkopojemnościowy - 250 szt.
119. Wkład do długopisu żelowego czarny (do poz.12) - 200 szt.
120. Wkład do długopisu żelowego czerwony (do poz. 13) - 550 szt.
121. Wkład do długopisu żelowego niebieski (do poz. 14) - 300 szt.
122. Wkład do długopisu żelowego zielony (do poz. 15) - 750 szt.
123. Wniosek urlopowy, 100 kartek - 138 bl.
124. Zakładki indeksujące 4-kolorowe 20x50 mm (4 bloczki w op., kolory neonowe) - 47 op.
125. Zakreślacz pomarańczowy - 166 szt.
126. Zakreślacz zielony - 166 szt.
127. Zakreślacz żółty - 166 szt.
128. Zawieszka do kluczy a' 10 - 73 op.
129. Zeszyt A4 96 kartek miękka oprawa - 100 szt.
130. Zeszyt A4 96 kartek twarda oprawa - 80 szt.
131. Zeszyt A5 krata 32 kartek - 300 szt.
132. Zeszyt A5 krata 60 kartek - 260 szt.
133. Zeszyt A5 krata 96 kartek - 130 szt.
134. Zszywacz metalowy do 30 kartek - 72 szt.
135. Zszywki 24/6 mm miedziowane op. 1000 szt. - 1 500 op.
136. Zwilżacz do palców żelowy - 24 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

238911,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

342600,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

238911,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU „TORIS-PAPIER” Arkadiusz Tokarewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

330053038

7.3.3)Ulica

Przemysłowa 8B

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.5)Kod pocztowy

75-216

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238911,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 238 912 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPHU „TORIS-PAPIER” Arkadiusz Tokarewicz (Koszalin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.