Dostawa laptopów na potrzeby Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu: Wzmocnienie pozycji UWM na rynku międzynarodowym poprzez wsparcie działań w sojuszu uniwersytetów europejskich ChallengeEU (umowa nr BPI/WUE/2025/1/00015/U/00001).
Zamawiający Warmińsko-mazurski w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa laptopów na potrzeby Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w ramach…”. Termin składania ofert minął 16 marca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 16 marca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=269, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 lutego 2026
Termin ofert: 16 marca 2026 11:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
20 sierpnia 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 14 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa laptopów na potrzeby Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu: Wzmocnienie pozycji UWM na rynku międzynarodowym poprzez wsparcie działań w….
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE |
| Miejscowość | Olsztyn |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa laptopów na potrzeby Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w ramach projektu: Wzmocnienie pozycji UWM na rynku międzynarodowym poprzez wsparcie działań w sojuszu uniwersytetów europejskich ChallengeEU (umowa nr BPI/WUE/2025/1/00015/U/00001). |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30213100-6 - Komputery przenośne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-16 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
- 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
- 1.1.nie podlegają wykluczeniu z postępowania w przypadku zaistnienia okoliczności przewidzianych w:
- 1.2.1.art. 108 ust. 1 Ustawy Pzp,
- 1.2.2.art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (przesłanka obligatoryjna), - 1.2.3.na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014
r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576.
Postępowanie realizowane jest w ramach projektu pt: „Wzmocnienie pozycji UWM na rynku międzynarodowym poprzez wsparcie działań w sojuszu uniwersytetów europejskich ChallengeEU” BPI/WUE/2025/1/00015/U/00001 (Program jest finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) ze środków europejskich z Funduszu Europejskiego dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.