Nasadzenia drzew na terenie Miasta Gdyni
Zamawiający Gmina Miasta Gdyni (Gdynia, Pomorskie) prowadził postępowanie „Nasadzenia drzew na terenie Miasta Gdyni”. Termin składania ofert minął 9 marca 2026, 15:00. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 478 361 zł
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 marca 2026, 15:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=244, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 lutego 2026
Termin ofert: 9 marca 2026 15:00 - Wynik: wybrano wykonawców
22 czerwca 2026
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 20.04.2026 – 30.11.2031.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena oferty brutto.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Nasadzenia drzew na terenie Miasta Gdyni.
- 4
RyzykoWadium: 15 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Miasta Gdyni |
| Miejscowość | Gdynia |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Nasadzenia drzew na terenie Miasta Gdyni |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77211600-8 - Sadzenie drzew |
| Dodatkowe kody CPV | 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający żąda od wykonawców wniesienia wadium w wysokości 10 000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100) 2. Wykonawcy zobowiązani są wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert. 3. Wadium może być wniesione według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 3.1. pieniądzu; 3.2. gwarancjach bankowych; 3.3. gwarancjach ubezpieczeniowych; 3.4. poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572). 4. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na następujący rachunek bankowy: Konto bankowe: PKO Bank Polski S.A. PL 53 1440 1026 0000 0000 0040 1037 z dopiskiem: „Wadium w postępowaniu NASADZENIA DRZEW” 5. Wadium wnoszone w formie wymienionej w ust. 18.3.2. – 18.3.4. należy złożyć w oryginale wraz z ofertą w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę (np. bank, ubezpieczyciel). 6. Wadium musi zabezpieczać ofertę w całym okresie związania ofertą, który wynosi 90 dni od upływu terminu składania ofert. 7. Gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe, poręczenia udzielane przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 299 ze zm.) muszą nieodwołalnie i bezwarunkowo zobowiązywać poręczyciela lub gwaranta do zapłaty kwoty pieniężnej na pierwsze wezwanie Zamawiającego, w wysokości odpowiadającej kwocie wadium. 8. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 ustawy Pzp), Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-09 15:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.