Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise
Zamawiający Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy (Otwock, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise”. Termin składania ofert minął 17 lutego 2026, 11:30. Wadium: 6000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 6000 zł
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2026, 11:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 stycznia 2026
Termin ofert: 4 lutego 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 stycznia 2026
Nowy termin: 10 lutego 2026 11:30Zmienia wersję 4444-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
09 lutego 2026
Nowy termin: 17 lutego 2026 11:30Zmienia wersję 66517-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
31 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 04.02.2026 – 30.04.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise.
- 4
RyzykoWadium: 6 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem