- Umowa zawartaCzęść 1Bumerank Norbert Śliwka· Bielsko-BiałaCena wybranej oferty193 110 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 1Bumerank Norbert Śliwka· Bielsko-BiałaCena wybranej oferty193 110 zł2 oferty
Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise
Zamawiający Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy (Otwock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise”, wybierając ofertę wykonawcy Bumerank Norbert Śliwka. Łączna wartość ofert: 386 220 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 386 220 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 stycznia 2026
Termin ofert: 4 lutego 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 stycznia 2026
Nowy termin: 10 lutego 2026 11:30Zmienia wersję 4444-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 lutego 2026
Nowy termin: 17 lutego 2026 11:30Zmienia wersję 66517-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
31 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Bumerank Norbert Śliwka (Bielsko-Biała).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 386 220,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Bumerank Norbert Śliwka, Bielsko-Biała (NIP: 9541555607) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 193 110 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →